gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gelinlik

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rüyada mor gelinlik rüyada mor görmek giymek Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işarettir.

2. dülü

dülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gelinlik
    merhaba,
    Ben rüyamda bir mağazada gelinlik bakıyordum.Ama okadar çok şey giydim kii,hepsi farklı renkte ve gece elbisesi modeliydi.Hatta en net hatırladığım mor bir gece elbisesi giydiğim,çok yakıştı;ama anneme anne mor gelinlik mi giycem diye şaka yaptım.Bu gece elbislerinini almaya niyetli değilmişim aslında sadece üzerimde nasıl duracak diye bakıyorum.Aklımda orda olan bir gelinlik varmış.

yorumu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?
    Şimdiden çok teşekkürler

3. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    2 yıl önce,erkek arkadaşımla evliliğe karar vermiştik.Hatta düğün salonu falan bile tuttuk, fakat birgece rüyamda siyah gelinlik giydiğimi gördüm, rüyamda gelinliğim siyah diye anneme kızıyorum siyah gelinlikmi olur giymem ben bunu diye. uyandım kendi kendime yorumladım rüyamı, ve bu işin olmacayağını bir aksilik çıkacağını düşündüm.Gerçektende öyle oldu ve düğüne birkaç ay kala sorun çıktı ve bitti ilişkimiz.

Bundan yaklaşık 1 ay öncede beyaz bir gelinlik giydiğimi gördüm rüyamda..Hayatımda şuan birisi var ama ciddi anlamda herhangi bir konu konuşmadık henüz aramızda.Bu sefer hayırlı olur inşallah diye yorumlamak istiyorum bu rüyayı..Umarım yanılmam:)

4. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rüyamda tanımadığım biriyle evleneceğimi görüyorum ama düğüne iki gün kala damat tarafı bizi hiç arayıp sormuyo hazırlık falan yapmıyoruz hiç böyle iş mi olur diye vazgeçiyorum..iş çıkışı annemi arayıp anne karar verdim evlencem diyorum birden kendimi düğün sallonunda görüyorum damat henüz gelmemiş tabi ve ben daha kim oldugunu bile bilmiyorum..annesi ve babası geliyomuş bense merakla bakalım kiminle evlencem diye beklerken uzun boylu çok yakısıklı biri geliyo salona cok mutlu oluyorum görünce nikah kıyılıyo sonra kendime bakıyorum gelinliğime bakıyorum ne zaman giydim nasıl hazırlandıgımı bilmiyorum rüyamda bile. aa gelinlik ne yakısmıs keşke önceden evlenseymişim diyorum..yorumlara bakılırsa evleneceğime işaretmiş ama ortada aday filan yok hayırlısı :)

gelinlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlikler

Gelinlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Marjinal gelinlik modelleri

Marjinal gelinlik modelleri

kısa gelinlik modelleri marjinal gelinlik modelleri marjinal gelinlik, modelleri, ilginç gelinlikler burada arkadaşlar Alışagelmiş şeylerin çok çok dışında yaşayan ve tarzlarıda yine öyle olan, uzun lafın kısası marjinal olan Melek'lerimize ve marjinal takılan misafirlerimize, biz de marjinal gelinlikler sunuyoruz arkadaşlar:) AYRICA SİTEMİZDE AÇILMIŞ OLAN BU KONU İLE...
  3. İffet'in Gelinliği

İffet'in Gelinliği

iffet dizisi oyuncuları gelinliği nezamar başlıyor deniz çakır resimleri hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yıllar önce başrollerini Müjde Ar ve Faruk Peker'in oynadığı İffet filmi biliyorsunuz dizi oluyor melekler...İffet rolünü kimin oynacağı uzun süre tartışılmıştı ve en sonunda İffet rolünü Yaprak Dökümü'nün Ferhundesi Deniz Çakır'ın oynayacağı açıklandı... Dizinin fragmanları...
  4. beyaz gelinlik

beyaz gelinlik

Herşey bu kadar kolaymıydı küçüklükten beri hayalini kurduğum an gelmişti. ben ise çıkmaz bir yolda ne yapacağımı bilmeden dolaşıyordum annemin bağırışı kulağımda, hata mı yaptım ama ona Öleceğimi söyleyemezdim ya bırakırsa beni nefes alamıyordum ben düğünüme iki gün var ben ise bir kararın eşiğindeyim uzun zamandır beyaz bir gelinliğin içinda kendimi hayal ediyordum herkes bana bakıyordu son...

Sayfayı Paylaş