gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız!

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2011 - 2012 genç kız odası tasarımlarının hepsi birbirinden güzel. Ben konuyu açarken hepsine bayıldım.. Umarım sizlerde beğenirsiniz. [​IMG]

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa renkleri olsun oda dizaynı olsun harika ..

[​IMG] bununda o korkuluk kısmı güzel olmuş..

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bayıldım hepsinee yaaa hepsi çok güzell bende kızıma oda alıcamm iyi fikir oldu bana
    korkuluklu olan çokgüzel ama onun için odanın şekli öyle olmaı o biraz zor yanii
    ama çok çok güzelll emeğine sağlık canım

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bu harika[​IMG]

5. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirinden güzeller emeğine sağlık

Genç Kız Odalarına Bayılacaksınız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç kız yatak odaları

Genç kız yatak odaları

Genç kız yatak odaları Genç odaları:Çocukluktan genç kızlığa geçiş...Oyuncaklardan ayrılış..Kişiliğinin oluştuğu zamanlar.Genç kızların yatak odaları da hem gereksinimlerini karşılayacak hem de kişiliklerini yansıtacak şekilde dekore edilmeli.İhtiyaçlarına göre düzenlenmiş dolaplar,küçük mekanlarda yatağın altına yerleştirilen sepetlerle odaya verilen şirinlik.Yatak örtüleriyle odaya...
  2. Pembe Renkli Genç Kız Odaları

Pembe Renkli Genç Kız Odaları

kız odaları pembe genç kız odaları genç 15 16 Minik prenseslerimiz her zaman pembe rengi severler. Tabi odalarının da pembe olmaları onlar için ayrı bir güzellik olacaktır. Bakın sizler için pembiş pembiş odalar buldum meleklerim.
  3. Genç Kızlar İçin Masal Odaları

Genç Kızlar İçin Masal Odaları

Bu oda takımları sanki masallardan çıkmış gibi. Minik prenseslerimiz bu şatoları görünce sahip olmak isteyecekler. Ama maalesef o kadar kolay değil bu meleklerim. Bakınız... Genç kızlar için yapılmış masal odası mobilya modelleri insanı şaşırtıyor. Hergün karşımıza çıkan farklı güzelliklerdeki mobilya modellerinden biri masal odası kıvamında genç bayanlara yönelik tasarım harikaları. Hem...
  4. Genç Kızlar İçin Genç Odaları Dekorasyon Örnekleri...Gençler Bayılacaklar...

Genç Kızlar İçin Genç Odaları Dekorasyon Örnekleri...Gençler Bayılacaklar...

Genç Odaları Dekorasyonu Genç Odası Modelleri Çocuğunuz büyüdü ve artık bir genç kız oldu …:) Odasının dekorasyonunu değiştirmek, beğenilerine uygun bir düzenleme yapmak istiyor… Siz de ona yardımcı olmak istiyorsanız; genç odaları dekorasyonu fikirlerimize göz atın!
  5. Genç kızlara rengarenk odalar

Genç kızlara rengarenk odalar

Renkli genç kız odaları Genç odası dekorasyonu Genç odası dekorasyonu için bu renkli genç kız odası örnekelrinden ilham alabilirsiniz meleklerim. bu güzel odalarda kızlarınız kendisini prenses gibi hisedecekler. çiçek figürleri de çocuk odalarına çok yakışıyor.

Sayfayı Paylaş