gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Genç kızlarımıza şirin babetler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

şirin babetler genç babetleri genç babet Ben 21 yaşındayım ve benm yaşlarımda bir çok genç melek var burda.Bizlerden yaşça büyük melek annelerimiz de var.Melek annelerimizin de birbirinden güzel melek kızları var.Bende dedim ki hem bizim için hemde melek annelerimizin melek kızları için yani kardeşlerimiz için güzel babetler sunayım.Yazın babet almak için çarşı çarşı gezmeyin ben size kargo yapar yollarım adresleriniz yeterli(şaka):D:D:D:D

Ben bu babeti beğendim.Çünkü jean kumşından yapılmış gibi duruyor.Dar paça bir jeanın altına gerçekten de çok yakışır.Ayrıca ilk başta ki pembe de bu yaz modanın gözdesi olacakmış haberiniz olsun:ehi:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Genç kızlarımıza şirin babetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kız..

genç kız..

Hazreti Ömer, halifeliği zamanında sütçülerin süte su katmasını yasaklamış ve bu emrini her tarafa duyurmuştu. Şehrin asayişini kontrol etmek için bir gece Medine’de dolaşırken yoruldu ve biraz dinlenmek üzere bir evin duvarına yaslandı. Evin içinde anne ile kızı arasında geçen şu konuşmayı duydu: Anne: — Haydi kızım kalk da sütlere biraz su katıver. Kız: — Halifenin sütlere su katılmasını...
  2. genç kızlar

genç kızlar

Rüyada genç kizlar görmek hayir ve menfaat görecegine delalet eder. Genç ve güzel bir kiz görmek, onunla konusmak, gülüsmek, dünyada saadete, büyük rizka, mala ve paraya delalet eder. Genç olmakla beraber çirkin ve asik suratli kiz görmek, bir söylentiye göre haram mala, diger bir söylentiye göre de kedere ve zarar etmeye alamettir. Bir genç kizi öptügünü görmek, dünyaya baglanmaya ve sevgiye,...
  3. Şirin babetler..

Şirin babetler..

şirin babetler Spor ve rahat giyimi herkes sever sanırım :)helede yürüyüş ve alışveriş yapacaksak rahat ayakkabıları tercih ederiz ki bol bol gezelim diye şimdi sizler için şirinmi şirin babetler sunuyorum hepside çok şekerler hangi renk babet isterseniz hepsi var işte modeller.....
  4. Taşlı Babet Modellerini görmelisiniz kızlar

Taşlı Babet Modellerini görmelisiniz kızlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ev şeklinde genç kız yatağı çok şirin

Ev şeklinde genç kız yatağı çok şirin

kız odası dekorasyonu Kız yatak odası kız çocuk odalarına oldukça çok yakışacak bu ev şeklinde çocuk yatağı modeli oldukça hoş duruyor.

Sayfayı Paylaş