gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gençleştiren makyaj önerileri

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hafif sarkmış çene ve yanak bölgesi yüzü daha yaşlı gösterir. Koyu renk bir bronzlaştırıcı pudranın “pudra gerginleştirici” et*kisi size genç bir görünüm kazandıracaktır. Nasıl mı? Pudrayı allık fırçasıyla elmacık kemiklerinizin hemen altına paralel ola*rak sürün. Cilt ve dudak renginiz şimdi daha solgun bir hal alır.Onları canlandırmak yerine göz kapakları, yanaklar ve dudakla*rı tek bir renk tonunda renklendirmeyi tercih etmelisiniz. Özel*likle seçeceğiniz şampanya ya da kayısı gibi sıcak tonlar yüzü*nüzü daha yumuşak gösterecektir. Nasıl beslenmeli ?
    • Osteoporoz tehlikesine karşı kalsiyum içeren besinlerin alımı önem taşıyor. Peynir ve süt ürünleri olca kalsiyum içeriyor.
    • Cildi içeriden sağlıklı tutmak için günde en az 2 litre so*da, su ya da şekersiz bitki çayları içmekte fayda var.
    • Kendinizi yoğun stresli hissettiğiniz dönemlerde vücu*dun eksikliğini hissettiği vitamin, mineral ve yağ içeren kapsülleri kullanmak mümkün.

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

gençleştiren makyaj önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gençleştiren makyaj hileleri

Gençleştiren makyaj hileleri

Meleklerim bazı hilelerle yaşınızı olduğundan daha küçük göstermeniz mümkün. Bu konuda aşağıdaki makyaj kandırmacaları çok işinize yarayacak. Birkaç dakika içerisinde daha genç görünmeye ne dersiniz kızlar.. İşte pratik makyaj hileleri: Doğru allık ile daha ince bir yüz Pembe ve kayısı tonlarındaki allıklar sizi daha enerjik ve dinç gösterir. Fakat allığınızı elmacık kemiklerinin...
  2. "Makyaj ÖneriLeri - MaKyaj SırRLarı" ;)

"Makyaj ÖneriLeri - MaKyaj SırRLarı" ;)

5 makyaj sırrı Az ya da çok kesin sen de makyaj yapıyorsundur. Peki, doğru makyaj tekniklerinden haberdar mısın? İşte çok işine yarayacak bilgiler...*** =) 1. Fondöten Fondöten, yüzde pürüzsüzlük sağlar ve yüzü makyaja hazırlar.Bu yüzden fondöten seçimi çok önemli!Kullandığın fondötenin yapısı ve rengi cildinin rengine uygun olmalı. Ayrıca fondöteni mutlaka temiz ve nemlendirilmiş cilt...
  3. 10 yaş gençleştiren makyaj hileleri

10 yaş gençleştiren makyaj hileleri

10 yaş gençleştiren krem "Kim en az 10 yaş gençleşmek ister" diyecektim ama demiyeceğim :) Çünkü cevabı bariz bir şekilde belli :D Tabi ki herkes ister :D Sevgili Melek'ler, doğru yapılan makyaj hileleri ile en az 10 yaş gençleşebilirsiniz. Bakın hangi makyaj yöntemi kaç yaş gençleştiriyor :) Taze bir cilt için a. Fondöteni her yere sürmek: +5 yaş Cildinizi renklendirmek için...
  4. Beyaz tenlilere makyaj önerileri

Beyaz tenlilere makyaj önerileri

beyaz tenliler nasıl makyaj yapmalı beyaz tenliler için göz makyajı Beyaz tene sahip Melek'lerimiz için, bu yazımızda onların ten rengine yakışan makyaj önerilerinde bulunuyoruz. Evet Melek'ler, beyaz tenliler için en önemli unsur, öncelikle beyaz tenli olduklarını hatırlamaktır :) Başkalarının yüzünde güzel duran bir makyaj, kendilerinde o kadar güzel durmak yerine, aksine belki de çirkin...
  5. yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

yılbaşı makyajı önerilerinizi bekliyorum

Merhaab.Bu gece arkadaşlarda buluşacağız.Yani eşli bir ev partisi veriyoruz.Eh ona göre kıyafet falan aldım da nasıl bir makyaj yapacağıma karar veremedim.Ne çok şatafatlı olmalı ne de çok sade?Yılbaşı makyajımı nasıl yapmalıyım sizce ?

Sayfayı Paylaş