gebe
  1. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gerçeği anlatmalı mıyım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Kubur tarafından paylaşıldı.

erkek arkadaşımı aldattım Kızlar size danışmak istediğim bi konu var.biz geçen gün erkek arkadaşımla aldatmak üzerine konusurken erkek arkadasım birden ikimizinde tanıdıgı,uzaktan bi akrabamız olan bi erkeğin kız arkadasını evlenmiş olan eski kız arkadasıyla aldattıgını,bi kaç kere onunla beraber oldugunu,kadının hamileyim diye iddiada bulundugunu,hatta evli bayanın kocasının bu cocugu sıkıstırdıgını falan anlattı,sok oldum.çünkü o cocuktan böyle bi şey asla beklemezdim ve dısardan bakınca kız arkadasını cok seviyomus gibi görünüyo.ben kız arkadasını tanımıyorum ama facebook da onların fotolarını görüyodum hep.içim içimi kemiriyo,o kızcagızın aldatıldıgından haberi yok.cocuk benim uzaktan akrabam ve bu yaptıgı iğrenç bi şey,ailesinin de haberi yok üstelik.sizce ben bu kıza ulasıp gerçeği anlatmalı mıyım ona yoksa herkesin kendi meselesi deyip karısmamalı mıyım?siz olsaydınız ne yapardınız akıl verin bana ya,kimseyi üzmek istemiyorum ama o kızın hiç bi sucu yok ve erkek arkadası kendisine sadık sanıyo ama kandırılıyo resmen

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm gidip kıza söylersen kanıtın varmı der öbur kızda zaten evet sen aldatılıyosun sevgilin seni benmle aldatıyo demez evliymis sonucta.ama ortam olunca güvenme gibisinden konuya gir düsüncesini ögren belki dışardan görüldüğü kadar oda erkek arkadasını sevmiyodur.alıskanlık olmuslardır birbirlerine nerden bilebilirsinki.zaten böyle bisey yapsan senın erkek karadasın ne der? bence karısma sonra senın basına patlar

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm öncelikle aramıza hoş geldin bence anlatmalısın o kıza. kızın ne suçu var yazık değil mi? ahhh şu erkekler hepsi aynı ya beter olsunlar ya o evli kıza ne demeli allah böyle insanların belasını versinn

4. karasewda

karasewda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle hoşgeldin bana kalırsa karışma derim sonra arada kötü olan sen olursun

5. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    bence kendini o arkadaşının yerine koy söylemek yada söylememek hangisini tercih ederdin ben olsam söylerdim dost acı söyler ilerde üzüleceğine şimdi üzülsün

6. nur_nur_nur

nur_nur_nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende karısmaman tarafındayım ne olacagı hıc bellı olmaz kız affeder cocugu sonra sen kotu olursun..dıkkat et canım

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Yazık kıza değil o erkeğe yazık....Bence anlatmalısın tatlım göz göre göre sesini çıkarmadan rahat etmez zaten için bence analt güzel bir dille

8. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar vicdanım beni rahat bırakmadı ve kıza face üzerinden ulaşmaya calıstım ama face adresi yoktu.kızın adını soyadını biliyodum,aldatan cocugun profilindeki arkadaslarına baktım ve kızın akrabası ekliydi orda,ona yazdım bende,ne biliyosam anlattım.az önce cvp geldi megerse yazdıgım kişi kızın annesiymiş :S önce buluşalım diye msj atmıs bana,ardından da baska bi msjla ben de kızım da bu olayı biliyoruz,elalemin ne yaptıgı bizi ilgilendirmez,namus nedir biz de biliriz,o kadının da kocası var babası var,uyarınız için teşekkürler yazmıs.dogrusu bu olayı bilip de hala öyle bi cocukla kızının arkadaslık kurmasına izin vermesine cok sasırdım.ama bundan sonrası beni ilgilendirmez,ben vicdanımı dinledim en azından.

Son düzenleme: 29 Eylül 2010
  9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm en iyisini yapmıssın demekki kızıyla o cocugun beraber olmasını istiyor neyse keyifleri bilir sıkma canını kendi iliskine yönel

10. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ay okuduklarima inanamadim kizin annesi biliyor daha önemlisi kiz biliyor seslerini cikarmiyorlar daha neler duycaz yarabbi, sunu söyleye bilirim arkadaslar allah art niyetli insanlardan uzak eylesin bizleri

11. sabahyildizi

sabahyildizi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence en kisa surede anlatmalisin.

12. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç karışma canım...onlar iyi olur arada sen kötü olursun erkek arkadaşında sana tepki gösteriri neden gidip söyledin diye...........bence hiç karışma. erkek senin uzaktan akrabansa onunla konuş.yaptıgının yanlış oldugunu söyle..ama kıza söyleme bence

13. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kimseye bi daha böyle bi iyilik yapmıycam,nedenine gelince de kızın annesi bana msj attı yeniden,yok sen o kızsın biliyorum.kapına adam dayıycaz,savcılıga verdim bu msjını falan filan.aa dedim noluo böyle.kadına acıkladım istediğine ver beni dedim,kimseden korkum yok iftira atmıyorum kimseye.hem savcılıga vermen daha iyi dedim böylece o kadın olmadıgım,onu tanımadıgım da ortaya cıkar dedim :D acıkladım kadına uzun uzun ben buyum senin sandıgın kişi deil diye.bi daha arkadaslar böyle bi işe asla kalkısmam,iyilikten maraz dogarmıs gerçekten.ben kendimi o kızın yerine koydum,haline üzüldüm,ama kadın beni neyle sucladı :S

14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :S keske yapmasaymsssın ama birşey olmaz merak etme

15. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    bence de kesinlikle söylemelisin yani ben olsam öyle yapardım...doğru olan söylemek die düşünüyorum ben o kızın yerinde olsam bana anlatılmasını isterdim kesinlikle....

gerçeği anlatmalı mıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçekten Onlardan Mıyız ?

Gerçekten Onlardan Mıyız ?

Onlar; "ALLAH'ın Adı Anıldığı zaman Kalpleri ürperir." (Enfal-2) Onlar; "ALLAH'a asla şirk koşmazlar." (Furkan-68) Onlar; "(Her türlü) Zinaya asla yaklaşmazlar." (Furkan-68) Onlar; "Namazlarını Huşu içinde Ve Dosdoğru kılarlar." (Mü'minun-2) Onlar; "Boş şeylerden tümüyle yüz çevirirler." (Mü'minun-3) Onlar; "Mallarıyla Ve...
  2. Gerçekten aşık mısınız

Gerçekten aşık mısınız

Yaz aşkınız sonbahar yaprakları gibi dökülecek mi yoksa her zaman yemyeşil ve canlı mı kalacak?Aşk testi ile cevapları öğrenin. Gerçekten aşık mısınız
  3. Gerçekten aşık mısınız?

Gerçekten aşık mısınız?

buyrunnn canlarrr işte size bir 'AŞK' testti .....bakalımm gerçekten seni seviyorum dediğiniz adama aşık mısın ? buyrun teste bak da gör ne çıkıyorr :deli: Gerekten ak msnz
  4. Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

aşkın rengi nedir kırmızının anlamı kırmızı aşk hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Aşkın rengi nedir diye daha önce kendimce, yüreğimden dökülen dizleri Aşkın Rengi Gri diye yazmıştım. Lakin yazımda ki gibi aşkın rengi içinde bulunan durumlara göre değişir. Zira bilinen o ki, kırmızı aşk rengi... Kırmızının anlamı hep tutku olarak bilinir, oysa ki öfkede kırmızı olabilir. Aslında aşk da...
  5. Pilates Gerçekten Zayıflatır mı?

Pilates Gerçekten Zayıflatır mı?

pilates hakkında pilates zayıflatır mı Sevgili melekler, hemen her kadın hayatının en az bir döneminde fazla kilolarıyla boğuşur. Artık yapısından mı kaynaklıdır, boğazına çok mu düşkündür, harelketsiz midir, ne sayarsanız sayın şu bir gerçek ki, kadınların başı kilolarıyla erkeklerinkinden çok daha fazla dertte. Hal böyle olunca zayıflamak için hemen her türlü yöntem denenir. Son zamanlarda...

Sayfayı Paylaş