gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Gerçeği dalında kristali masada güzel

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Canlı ,yapay,,yağlı boya,ebru derken çiçekler şimdide kristal olarak masamıza kondu:) Olmazsa olmazımız çiçekler melişlerim buyrun:)

Gerçeği dalında kristali masada güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dal

Dal

Rüyada ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir. Yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir. Dal yeşil ise kişinin istediğine çalışarak ulaşacağına, vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder. Dal kuru ve çıplak ise umulan şeyin olmayacağına işaret eder.Üzerleri yapraklarla, bahar çiçekleri ile veya meyvelerle dolu agaç dallari görmek, biraz sabrettiginiz...
  2. Kristaller

Kristaller

kristallerin gücü Alternatif tedavi yöntemlerine duyulan ilgi, her geçen gün artıyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişi şifa bulmak için doğadan bir umut ışığı bekliyor. Bunlardan biri de değerli taşlarla yapılan tedavi'dir. Birçok eski kültürde kristaller ve değerli taşların güçleriyle ilgili bilgilere rastlayabiliriz. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu tedavi metodu bugün yeniden...
  3. Kristal

Kristal

Kristal Kristalleriniz daima sıvı bulaşık deterjanıyla yıkayın. Yıkama sırasında kristallerin çizilmemesi için elinizdeki yüzükleri de çıkarın. Ağız kısımları bardakların en ince ve en hassas kısımları olduğu için bardakları ters çevirmeyin. Kristallerinizi dolaba yerleştirirken parçaların arasında mesafe bırakın. Çünkü kristaller yüksek sıcaklıkta genleşip diğer parçalara değerek kırılabilir.
  4. kristaller

kristaller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Güzel sanat dallarının özellikleri hakkında bilgi istiyorum

Güzel sanat dallarının özellikleri hakkında bilgi istiyorum

Güzel Sanatlara girmek istiyorum. En büyük hayalim heykeltraş olmak. Ama önce güzel sanatlarla ilgili bilgi almam gerektiğini düşündüm ve size sormak istiyorum güzel sanat dallarının özellikleri neler ?

Sayfayı Paylaş