Gerçek gibi oyuncak Bebekler

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek

gercek gibi oyuncak bebekler bebek gerçek gibi oyuncak bebek gerçek bebekler resimleri Gerçek değiller aslında plastikten yapılmalar ama arkadaşlarım ne bileyim gerçek gibi duruyorlar inanılmaz dimi ?

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

Cevap: Gerçek gibi oyuncak Bebekler
    yha inanılır gibi değil harika bunlar yha en sondaki müthişş birşeyyy pes yani bu kadar olurrr. teşşekkürler böle güzellikleri bizimle paylaştığın için

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bebek
    bu bebeklerini nerden bulabilir satın almak istiyorum.. kız arkadaşıma alacağım...bana yardım ederseniz sevinirim bildiğiniz site varmı satın alabilmek için bu güzel bebekler gibi olmasını istiyorum sıradan bişey düşünmüyorum... şimdiden teşekkür ederim herkese...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Merhabalar bu konumuzdaki resimlerle örtüşen gerçek gibi gözükmesede işinize yarayabileceğini düşündüğüm bir kaç adres buldum onları sizinle paylaşmak istiyorum.
    Belki satın almak istersiniz.
    BURADAN

5. eminegelin

eminegelin Yeni Üye

bayiliyorum bu bebeklere... kac kere alcak oldum ama hangisini alcama karar veremedigim icin almadim :)

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

tıpkı gercek gibiler yaa :S belkide böyle bebekler dizilerde falan kullanılıyor :p

7. Misafir Melek

bebekLer

benDe bu bebekLerden aLmak istiyorum ama aynısı nerede bulabilirim verdiğiniz eb sitesi benim istediklerimden deiL bana yardımcı olurmusunuz Lütfnn

8. Misafir Melek

bende almak istiyorum nerde satılıyor acaba yardımcı olurmusunuz

9. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

ben

ben bubebekleri nerde bulabilirim arıyom bulamıyorum arkadaşalar

10. Misafir Melek

merabalar bu bebekler ingilterede uretiliyor.hatta kendi bebeginiz veye istbediginiz bir bebegin resmini verirseniz tipatip benzerini de yapiyolar. bu siteden de alabilrsiniz

BURAYI TIKLAYIN BEBEKLERİ ALIN

11. gjgfh

gjgfh Forum Okuru

knu

bu bebeklerin sahiçi fiyatlari 1000- ve 4000 arasın sa değişiyo bu bebekler gerçek gibi nefes alıyo altını kirletiyo ve mama verilmesini istiyo haatta bazı çocuğu olmayan kadın bu bebekler alarak onları gerçek gibi büyütüyorlar

12. ALEYNA20122012

ALEYNA20122012 Forum Okuru

nerede

Bu oyuncaklar nerede satılıyor türkiyeye en yakın nerede satılıyor bulsam alıcam...

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok sağol bakarken neredeyse ölecektim çok amaçok tatlilar

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende bu bebeklerden satın almak istiyorum.Bir link var ona tıkladık fakat o sitenin güvenli olduğundan emin olamadık.O siteden ismi ebay dı sanırım oradan hiç bebek satın alan var mı.Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.Yada bana satın alabileceğim başka bir link atabilir misiniz.şimdiden çok teşekkür ederim . Kalın sağlıcakla .

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pahalııılarr

Gerçek gibi oyuncak Bebekler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Güllü - Oyuncak Gibi

gülü elindeyim işte oyuncak gibi gülü oyuncak gibi güllü bir gülüşün yeter gülüoyuncakgibi Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni Elindeyim işte oyuncak gibi Bir bakışın yeter kanarım inan Ateşler içinde yanarım her an Sen sevmesem bile severim her an Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi Elindeyim işte oyuncak gibi Bilseydim kalbimi...
  2. Güllü oyuncak gibi

Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni Elindeyim işte oyuncak gibi Bir bakışın yeter kanarım inan Ateşler içinde yanarım her an Sen sevmesem bile severim her an Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi Elindeyim işte oyuncak gibi Bilseydim kalbimi vermezdim sana Bilseydim düşmezdim aşk tuzağına Artık ne istersen yap sende bana...
  3. el yapımı oyuncak bebekler

oyuncak bebek yapımı yöresel bebek yapımı el oyuncaklar yöresel bez oyuncak bez
  4. Bu BebekLer Gerçek mi ?

gerçek bebek resimleri

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. gerçek gibi oyuncak bebekler ve fiyatları

,
  2. gerçek gibi oyuncak bebekler satın al

,
  3. oyuncak bebekler

,
  4. gerçeğe benzeyen oyuncak bebek satın al,
  5. gerçeğe yakin melek resimler,