gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten diş fırçalık:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Diş fırçalık modelleri Diş şeklinde fırçalık

Çok sayıda diş fırçalık modeli gördüm. Özellikle bu aralar seramik banyo aksesuarları çok moda. Rengarenk seramik tuvalet fırçaları, diş fırçaları heryerde satılıyor. Ama hiç bu kadar gerçekten diş olan diş fırçalığı görmemiştim. Aslında ilk çıkan modeller arasında olması lazım dimi meleklerim. Adı üstünde diş fırçası çünkü:) buyrun diş şeklinde diş fırçaları;

Gerçekten diş fırçalık:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçekler

gerçekler

Mahkemede bir cinayet dâvâsı görülüyordu. Adamın katil olduğu kesindi, bunu gören dâvâlı avukatının aklına bir şeytanlık geldi. ‘Bayanlar baylar. Hepinize bir sürprizim var’ diyerek saatine baktı: ‘Tam bir dakika sonra, müvekkilim tarafından öldürüldüğü iddia edilen kişi bu mahkeme salonundan içeri girecek.’ Bunun üzerine hâkim, seyirciler, bütün kafalar mahkeme salonunun kapısına döndü. 1...
  2. Gerçeği aratmayan yapay dişler: İmplantlar

Gerçeği aratmayan yapay dişler: İmplantlar

ssk implant diş implantı fiyatları porselen diş modelleri ssk implant fiyatları markaları ve Diş eksikliğinde artık dişlerinizi kestirmek zorunda değilsiniz. Tartışmasız olarak doğal dişlere en iyi alternatif olan diş implantları, geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi çiğneme ve konuşma fonksiyonu sağlayarak, yüzünüze estetik ve doğal bir görünüm kazandırır. Dental...
  3. Dişi kuş olmak zormu gerçekten sizce?

Dişi kuş olmak zormu gerçekten sizce?

Kadın olmanın dayanılmaz ağırlığını bilmeyenler kadın olmak konusunda ahkam kesenler keşke bir gün bile olsa onların yerinde olabilselerdi. Doğuştan başlayalım. Eğer ilk çocuk kız olarak dünyaya gelmişseniz. Önce babanın daha sonra dede ve diğerlerinin ufak da olsa buruk bakışları ile karşıla bilirsiniz. Anne o her daim şefkat dolu yüreğiyle sizi sarmaya hazırdır. Çünkü o bir kadındır. Daha...
  4. Gerçek Dişten Kolye

Gerçek Dişten Kolye

Dişten kolye de yaptılar :dil: :laugh: Sahte diş değil. Gerçek bildiğimiz diş. :huhe: Ben başka hiç birşey demiyorum meleklerim. Bakın ve siz karar verin. Yorumlarınızı bekliyorum :D :piha:
  5. Bu diş fırçalık çok sevimli

Bu diş fırçalık çok sevimli

Banyo aksesuar örnekleri Gergedan diş fırçalık modeli Eğer klasik aksesuarlardan sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız bu gergedan diş fırçalık modelini beğeneceksiniz. Bu diş fırçalığı çocuklarınızda çok beğenecek. Banyo dekorasyonunuza renk katacak bu fırçalık hem fırçanız hemde macununuza sahip çıkacak.

Sayfayı Paylaş