gebe
  1. karacaseda

karacaseda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

GEri çekilme yöntemi ile hamilelik yaşayanlar

Konu, 'Kadınlar' kısmında karacaseda tarafından paylaşıldı.

kızlar ben mayıs 12 de adet oldum 15ınde temzlendm 17sınde esımle gerı cekme yontemıyle ılıskıye gırdık esım bosalmadgnı soyluyor bnmde 2 gundr kasıklarmda batma gıbı hafıf bı agrı var ama baska belırtısı yok hamıle olabılırmıyım

2. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    bu kadar erken belirti olmaz ama şu anda hala belirtilerin varsa adet gününü bekle derim

3. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    pardon sen zaten haziranda yazmışsın :)

4. karacaseda

karacaseda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    suan hıc bı belırtım yok gecen hafta ıdrar testı ve fortel erkn gbeleık testı yaptım negatf cıktı temmz 12sınde reglı olmam gerekıyr hıc bı belırtı yok ama reglıden 1 gun sonra hamıle kalınabılır mı

5. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    bilmiyorum canım yumurtlama döneminde kalınır adetim düzensizse yumurtlama donemin belli olmuyosa falan anca oyle

GEri çekilme yöntemi ile hamilelik yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilem yöntemi ile hamile kalınırmı kalma riski yüzde kaçtır arkadaşlar
  2. Arkadaşalr lütfen cevap geri çekilme ile hamile kalınırmı

Arkadaşalr lütfen cevap geri çekilme ile hamile kalınırmı

Geri çekilme ne kadar zaman korur hamile kalınırmı
  3. Geri Çekilme Yöntemi Hamilelikten Korurmu?

Geri Çekilme Yöntemi Hamilelikten Korurmu?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemi hamilelikten korurmu,geri çekilme yöntemi hakkında bilgiler Dışarı boşalma nedir? Dışarı boşalma veya tıp dilinde “coitus interruptus” denilen yöntem özellikle genç çiftler arasında çok emniyetli bir yöntem olmamasına rağmen hala sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Geri çekme yöntemi olarak da bilinir....
  4. Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar,geri çekilme yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Geri çekme yönteminin kontrolü erkeklerdedir. Güvenilir olması; erkeğin kontrollü olması, cinsel ilişkideki tecrübesi yani penis vajinanın içindeyken boşalmamasına bağlı olmaktadır. Erkek için de bu yöntem zordur. Çünkü boşalma...
  5. Negele yöntemi ile hamilelik haftası hesaplama nasıl yapılıyor ?

Negele yöntemi ile hamilelik haftası hesaplama nasıl yapılıyor ?

Gebelikte kaç haftalık hamile olduğumuzu hesaplayacağımız bi yöntem varmış beyza abla Negele yöntemi az önce komşum söyledi ha biliyorum dedim ama bilemiyorum da benim bhcg değerim iki hafta önce 1020 çıkmıştı şimdi bu negele yöntemi hakkında bana bilgi verir misiniz nasıl hesaplanıyor nasıl bakmam gerekiyor Mahçup olmim sonra sitede aradım yoktu heralde ya da var ise konu linkini...

Sayfayı Paylaş