gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gişe hasılatında Beyaz Melek-Kabadayı yarışı

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Türk filmlerinin gişe yarışı ise yılın son aylarında “Beyaz Melek” ve “Kabadayı” adlı filmler arasında kızıştı
    İSTANBUL - Şener Şen’in başrolünü üstlendiği “Kabadayı” da yılın gişede en başarılı filmleri arasına girdi. Ömer Vargı’nın yönettiği, Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu, İsmail Hacıoğlu, Rasim Öztekin ile Aslı Tandoğan’ın rol aldığı film, 21 - 23 Aralık tarihleri arasında 380 bin 9 kişi tarafından izlendi.

Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği ve başrolünü üstlendiği “Beyaz Melek”, 16 Kasım 2007 tarihinde seyirciyle buluştu. Bu tarihte 165’i Türkiye, 60’ı yurt dışında olmak üzere 225 kopyayla 260 salonda gösterime giren film, 21 - 23 Aralık tarihleri arasında Türkiye’de 162 bin 278 seyirciye ulaştı. [​IMG]

Gişe hasılatında Beyaz Melek-Kabadayı yarışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Melek

Beyaz Melek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. *beyaz melek*

*beyaz melek*

Yapım : 2007, Türkiye Tür : Dram / Romantik Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül Senaryo : Mahsun Kırmızıgül Görüntü Yönetmeni : Eyüp Boz Müzik : Mahsun Kırmızıgül, Yildiray Gürgen, Kemal Sahir Gürel Dağıtım : Medyavizyon Süre : 2 saat, 01 dk. Gösterim Tarihi : 16 Kasım 2007 Oyuncu Kadrosu Ali SÜRMELİ Arif ERKİN Bilge ZOBU Cezmi BASKIN Emel SAYIN Erol DEMİRÖZ Erol GÜNAYDIN Fadik...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

Cengiz Kurtoğlu - Beyaz Meleğim

cengiz kurtoğlu beyaz melek cengiz kurtoğlu dinlemek istiyorum kurtoglu beyaz melek Tanırsın beni hain sevgili Hayallerim vardı seninle ilgili Tam aşkı buldum derken Gittin dönüşün yok şimdi Kaldık yarı yolda çok mutluyuz derken Bilmem hangi sebep aldı seni benden Çok acı çekiyorum sensiz seninleyken Ah bir çıkabilsen hasret denizinden Geri dönemez misin bana söyle meleğim Yaralarımı saran...
  4. Melekler en ilginç şapka için yarıştılar

Melekler en ilginç şapka için yarıştılar

Yarışlar esnasında en güzel ve en dikkat çekici şapkayı giyebilmek için modacılara avuç dolusu para ödeyen meleklerimiz yarışda da oldukça renkli görüntülerin yaşanmasına neden oldular.... İŞTE MELEKLER MEKANININ EN ŞIK VE EN İLGİNÇ ŞAPKA YARIŞINDAN GÖRÜNTÜLER *MeÇHuL* RüYaM fırtına kaprisli kar_tanesi HayaL *MaWi...
  5. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.

Sayfayı Paylaş