gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gizli bahçeler

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gizli bahçeler
    çok güzeller teşekkür:)

3. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ay cok güseller..saol abla..

4. Monera

Monera Forum Okuru

emeğine sağlık canım..

gizli bahçeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahçe

bahçe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bahçe

Bahçe

Bakımlı ve yeşil bahçe dünya ve ahiret mutluluğudur. Etrafı güzel bir duvarla çevrili bahçe, dindar ve mutlu bir kişi ve onun ailesidir. Bahçe, dünya nimetlerinden fazlasiyle istifadeye, Gönül zenginliğine, Niyet ve amel güzelliğine delalet eder. Bahçe iiçindeki duvarın yerinde yaban bitkisi ya da meyvesiz bir ağaç olduğunu görmek, düşük karakterli insanların başa geçmesine, din ve dünya...
  3. Gizli gizli oruç tuttum'

Gizli gizli oruç tuttum'

NEFİSE KARATAY, RAMAZAN BİTTİĞİ İÇİN HÜZÜNLENENLERDEN. GİZLİ GİZLİ ORUÇ TUTTUĞU GÜNLERİ, ÖZENDİĞİ İFTAR SOFRALARINI VE EL ÖPMEYİ ÖĞRENMENİN HUZURUNU ANLATAN KARATAY, 'RAMAZAN İÇİMDE UKDEDİR' DİYOR. Televizyonların ünlü yüzü Nefise Karatay da Ramazan bittiği için üzülen bir sima. Her ne kadar sağlık nedeniyle oruç tutamasa da Ramazan’ın bitmesi onu içten içe hüzünlendiriyor. Bu hüznünün...
  4. Cafe Gizli Bahçe

Cafe Gizli Bahçe

saklı bahce cafe moda saklı bahçe bahçe moda gizli gizli cafe Halit Ağa Cad. Şemsi Tap Sok. No: 18/B Kadıköy Tel: 0216 330 81 55 Cafe Gizli Bahçe
  5. Saklı Kentim Gizli Bahçem Mabedim

Saklı Kentim Gizli Bahçem Mabedim

Saklı kentim ! Gizli bahçem ! Mabedim ! Nahoş gecelere gebeyim ... Hiç bir dil barındıramaz içimdeki tarifsiz sızının kelimelerini ve hiç bir ağıt dillendiremez serzenişimi! Saklı kentim ! Gizli bahçem ! mabedim! Kabulsuz bir dua vaktindeyim! Geceler yastığımda ! Ölümemi susadım "sana " mı bilmiyorum Kanamalı bir yara Gözlerimdeki yansımalı susuyor sevda Kendini yerine koyan yosma...

Sayfayı Paylaş