gebe
  1. hanife

hanife Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

goblen nasıl yapılır?

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında hanife tarafından paylaşıldı.

goblen nasıl yapılır goblen yapılışı nasıl işlenir video işlenir örnekleri arkadaşlar goblen nasıl yapılır nerden alabılırım bılgısı olan varmı??????? ???:seker::şey:
    acil cevaplarınızı beklıyorum

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] capraz capraz olarak ıslıceksın tatlım once alt caprazı sonrasında üst caprazı ama gec oldu cvpım benım yenı gordum cunku coktan ıslemıs bıtırmıssındır bıle benım en sevdıgım ısleme turudur..

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben goblenin ne oldugunu bile bilmiyordum :hhh: rezil carizma

goblen nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. goblen işleme tekniği (Resimli)

goblen işleme tekniği (Resimli)

goblen işleme goblen işleme teknikleri tekniği yapılışı video Goblen de kanaviçenin aynısı sadece tekniğinde ufak bir fark var. kanaviçeye tam çarpı işi, goblene yarım çarpı işi deniyor.
  2. Evde doğum nasıl yapılır?

Evde doğum nasıl yapılır?

evde doğum yapmak zararlımıdır,evde doğum yapabilirmiyim,evde doğum yapmanın sakıncaları,evde doğum yapanlar,evde doğum hakkında bilgiler Gebelik takipleri süresince evde doğumun uygun olduğuna uzman doktorların karar vermesi gerekir, ayrıca evde doğum sırasında gerektiğinde hastayı hızla hastaneye ulaştırmak için gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Buna "planlı evde doğum" denir....
  3. Evde röfle nasıl yapılır?

Evde röfle nasıl yapılır?

Röfle, saçlara kendi renginden 1-6 ton arasında değişecek şekilde yapılan renklendirme işlemidir. Küçük tutamlarda ayrılan saçlara hazırlanan boya uygulanır ve gerektiği kadar bekletilir. Esmerlerde saçı yumuşatmak için kullanılan röfle, açık tenlilerde daha farklı görünümler sağlayabilir. Hatta bazılarına göre röfle açık tenlilere daha çok yakışmaktadır. Bununla birlikte kime yakışıp...
  4. Kıran haccı nasıl yapılır ?

Kıran haccı nasıl yapılır ?

Kıran haccının, aynı yılın hac aylarında Umre ve Hacca birlikte niyet ederek ikisini aynı ihramla yapmak olduğunu belirtmiştik. Kıran haccı yapacak olan kimse, Mikat sınırında ya da daha önce ihrama girerken "Allah’ım! Senin rızan için umre ve hac yapmak istiyorum. Bunları kolaylaştır ve kabul eyle" diyerek, umre ve hacca birlikte niyet eder ve telbiye getirir. Bu şekilde niyet edip...
  5. Kurban kavurması nasıl yapılır?

Kurban kavurması nasıl yapılır?

Kurban bayramında her evin mutfağında kurbandan kavurmalar pişicek.Kurban eti nasıl pişirilir,kurbandan kavurma nasıl yapılır,kavurma tarifi hakkında detaylı bilgiler yazımızda. Kavurmanın lezzetli olması için etin dinlendirilmesi gerekir. Ancak, bayramda böyle bir imkân olmadığı için etin, hayvanın aynı bölgesinden kesilip, hiç yağ eklemeden kendi yağında pişirilmesi lezzetini artıracaktır....

Sayfayı Paylaş