gebe
  1. gugumelda

gugumelda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Göğüslerimde ağrı var hamile miyim olabilir miyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gugumelda tarafından paylaşıldı.

adetime 3 gün vr bundan bır kaç gün önce gögüslerm şişmeye agrımya basldı ondan sonrkı gunlerdede kasık agrılarım oldu hala da devam edıyor kendimi umıtlendrmek istemıyorum ama sizce hmıle olabılırmıyım ? bunlar dısınd baska belırtım yok sdece bıde halsızlıgım var hıc birşey ypmak gelmıyor içimden

2. gugumelda

gugumelda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bna yardımcı olacak vr mı?

Göğüslerimde ağrı var hamile miyim olabilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Olabilir miyim?

Hamile Olabilir miyim?

doğum kontrol hapım bitti adet olmadım adet olduğum halde hamile olabilirmiyim adetim bitti tekrar başladı düzenli görüyorum hamile olabilirmiyim gördüğüm halde Merhaba meleklerim. Ben bu ayın başında ilk kez doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Her gün aldım ama gece almaya başlamıştım ve 4-5 kere gece ilacı almayı unutup ertesi sabah aldım.Bu ay içinde de sürekli grip olduğum için aslında...
  2. Yumurtalıklarımda sancı ağrı var Hamile miyim?

Yumurtalıklarımda sancı ağrı var Hamile miyim?

Hamile miyim? hamilelikte yumurtalık ağrısı tutunma ağrısı Merhabalar, Bundan iki hafta belki biraz daha fazla bir zaman önce erkek arkadaşımla birlikte olduk, ancak ilişki sırasında korunmuyorduk ve içime zevk suyu gelebilmesinden şüphelendik. Daha sonra regl dönemimi bekledik ve 1-2 gün gecikmeyle regl oldum, fakat bu sefer biraz farklıydı normalde 4 gün sürerdi 2 gün sürdü ve o iki gün...
  3. hamile olabilir miyim kizlar

hamile olabilir miyim kizlar

Merhaba arkadaşlar . Şuan spralle korunuyorum. 15 gun oldu adetin biteli ve daha 15 gün var adet olmama . Göğüsleri büyüdü ve acayip ağrıyor ayrıca pembe akinti geldi bugün. Karşımda da segirme tarzı kımildamalar var . Acaba hamilemiyim spralimde var ama korkuyorum DHA oğlum 14 aylık yardım edin kizlar
  4. Hamile olabilir miyim?

Hamile olabilir miyim?

Merhaba, esimle adetimden 1 gün sonra korunmasiz iliskiye girdik.Hemen ardindan sabahlari kahveringi akinti gelmeye basladi.Akintinin kokusu yok.Bel agrisida var hafif hafif.Tabi bunlar kuruntuda olabilir ama.Akinti beni düsündürüyor!!!Basina benzer bir olay gelip hamile kalan var mi?Cevaplar icin simdiden tesekkürler :)
  5. Hala hamile olabilir miyim?

Hala hamile olabilir miyim?

Kizlar merhaba.. Adetime bir hafta var kan testi yaptirdim negatif cikti .. Hala umitlenebilir miyim sizce

Sayfayı Paylaş