gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşk değil sanki savaş Yavaş ol canım yavaş Kime çattığını bilmiyorsun sen!

Çektiririm de çekmem
    Öyle eyvallah etmem
    Ben kimseye benzemem
    Yavaş ol yavaş
    Dur bi dakka, dur bi dakka
    Yavaş yerler yaş

Aşkına bel bağlamam
    Bir ömür sana ağlamam
    Unuturum tanımam
    Yavaş ol yavaş!

Savaş istemiyorum,
    Ben seni seviyorum,
    Deli bir tarafım var,
    Ben onu söylüyorum...

Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Feda olsun

Gökhan Özen - Feda olsun

Ne öncesi ne sonrası Tek sevdiğim sen ol bu yeter bana Ne lalesi ne goncası Tek çiçeğimsin kıyamam bakmaya sana Derken... terk ettin gittin severken Kaldım bir başıma Derken... sebepsiz gittin çok erken Kıyamet koptu içimde Vur yine de yıkılsam da ben Vur yeter ki sonum olsun elinden Gel bir an bir an daha çal ömrümden Feda olsun yar
  2. Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Gökhan Özen - Duman Gözlüm

Tek tesellim gözlerindi Bakıp bakıp delirirdim Bana öyle yakındın ki Hep benimsin zannederdim Bırakıp gittin beni Yanarım için için Yaralı kuşlar gibi sensiz ben bir hiç'im Duman gözlüm yaktın beni Duman ettin acımadın ziyan ettin Duman gözlüm benim için Yaşamaktın yaşamayı haram ettin Gönlümü teslim aldı hüzün İçimde senden kalan cam kırıkları Aynada sensiz yüzüm Sensiz...Hiç kimse...
  3. Gökhan Özen - Balıklara Yem Olduk

Gökhan Özen - Balıklara Yem Olduk

Bir büyük sevdaydı yaşadığımız En aksi umutları Yarınlara taşırdık Taksi mesafesiydi ayrılığımız Akşam kavga eder Sabaha barışırdık Bu sevda nöbetleri Gün gelince bitiyor İnsan göz göre göre Kendini aldatıyor Unuttuk yeminleri Biz sevmekten yorulduk O sarhoş denizlerde Balıklara yem olduk
  4. İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

İkimizde Kaybettik - Gökhan Özen

Ne zaman yağmur yağsa hep seni hatırlarım İstanbul ağlıyor bak ağlıyor umutlarım Ama; yürekler taştan duvardı Söylenmemiş çok söz vardı Bu adamı ne sandın sen Senin için ölürdüm ben Bi savaş gibiydi sanki Bi sevdadan daha fazla İkimizde kaybettik bak sonunda .. Bir masal gibiydi sanki Bir sevdadan daha fazla Mutlu sonla bitmedi bak sonunda ..
  5. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...

Sayfayı Paylaş