gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Tepe - Ben Delinin Biriyim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben delinin biriyim Sana gönlümü verdim Ben delinin biriyim
    Yıllarımı senle yitirdim

Ben delinin biriyim
    Sana ömrümü verdim
    Ben delinin biriyim
    Biliyorum kendim istedim

Yazık ah ne çok yazık
    Şarkılarda kaldı hatıralarım
    Sana elveda demek
    Bu kadar da zor mu söyle sevdalım
    Yorgunum çaresizim
    Belki de ben delinin biriyim

Ben delinin biriyim
    Sana ömrümü verdim
    Ben delinin biriyim
    Biliyorum kendim istedim

Yazık ah ne cok yazık
    Sana elveda demek
    Bu kadar da zor mu söyle sevdalım

Yazık ah ne çok yazık
    Sana elveda demek bu kadar da zor mu söyle Allahım
    Yorgunum çaresizim
    Belki de ben delinin biriyim

Gökhan Tepe - Ben Delinin Biriyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Deli Yarim

Gökhan Tepe - Deli Yarim

Boş ver arama beni Gözlerim görmesin Tanıma beni istemem Sevmez olsun sevenim Beni ağlattın ya Boş ver arama beni Gözlerim görmesin Tanıma beni istemem Sevmez olsun sevenim Beni ağlattın ya Tükendim, gücendim sana İnandım aşkına Boş yere beni kandırma Amaaaan Deli yârim bana he de yârim Bu bahara evlenelim Ellerim, gözüm değdi değecek İnadına küsmeyelim Boş ver arama beni Gözlerim...
  2. Gökhan Tepe - Deli Gibi

Gökhan Tepe - Deli Gibi

Sev, sevebilirsin Belki yeniden gülebilirsin Öp, öpebilirsin Aşkı yeniden tadabilirsin Ben senden mutluyum sanma Dönmezsem bir daha sorma Deli gibi sevdim inanmadın Sana ben aşkımı ölesiye bağladım Deli gibi sevdim usanmadım Bile bile sonunu kendin hazırladın Deli gibi sevdim inanmadın Sana ben aşkımı ölesiye bağladım Senin için her şeye razıyım Bile bile sonunu kendin hazırladın Artık bitti...
  3. Gökhan Tepe - Bayıldım

Gökhan Tepe - Bayıldım

Bayıldım kaş çatışına Bayıldım çapkın baygın bakışına Yangın çıkarsa hoş olur da yanında Tutuşmak tutuşmak Bayıldım iç çekişine Bayıldım bittim öldüm gülüşüne Aşkım tutarsa hoş olurdu sana Sarılmak sarılmak Pantalonunu sevdim Çıkar onu bebeğim Hadi gel bize gidelim Gömleğini çok sevdim Çöz onu meleğim Hadi gel bize gidelim Seninle gel karışalım Yeminsiz dertsiz aşka alışalım...
  4. Gökhan Tepe - Aşk Belası

Gökhan Tepe - Aşk Belası

Güneş doğmuyor artık Yalnızlık çekilmiyor acı veriyor Dertler hüzünler birleşmiş Üstümden kalkmak bilmiyor Lanet olası aşk belası Uzak dur benden gönül avcısı İstemiyorum sevmiyorum Senin gibi sahtekarı Buldun değil mi benim gibi saf temizi Oynamak istiyorsan git yoluna Mutlu olursun belki de sonunda
  5. Gökhan Tepe - 11.50

Gökhan Tepe - 11.50

Göremedim günü değişiyor haran yönü Bana güneş gece yüreğimde yıldızlar yan yana Tutunuyorum anılara alışamadım yarınlarıma Dolaşıyorum ara sıra bulamıyorum seni Hani nerdesin nerde bilinmez Bulamadım aşkım nerde On ikiye on var aklım sende Gece güneşin rengiyle Yaşamadım aşkı kaldım sende Sana uzanıp sevgiyle Tutamadım aşkı kaldım kendimle

Sayfayı Paylaş