gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gökhan Türkmen - Bilemezdim Bir Daha Seveceğimi - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bilmezdim bir daha seveceğimi akor bilmezdim bir daha seveceğimi tab notaları nota bilemezdik akor
    Dm# E
    Kapatmıştım kalbimin kapılarını
    Cm# Dm#
    Ama sen geldin araladın
    Dm# E
    Bıkmıştım bu zalim yalan hayattan
    Cm# Dm#
    Beni sen hayata bağladın

Gm# Dm#
    Bilmezdim bir daha bir daha seveceğimi )
    E Dm#
    Yine öğrettin bana sevmeyi )
    Gm# Dm# nakarat
    Yeniden doğdum sende öğrendim yürümeyi )
    E Dm#
    Ne olur bırakma ellerimi [x2] )

Dm# E
    Yalnızlıktı sensizken tek yoldaşım
    Cm# Dm#
    Gecelerse arkadaşım
    Dm# E
    Neredeydin bu güne dek beni bulmadın
    Cm# Dm#
    Oysa ben seni hep aradım

Gökhan Türkmen - Bilemezdim Bir Daha Seveceğimi - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum

Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum

yazın açan güller bilir Hasret çeken şu gönlümü Sensiz geçen günler bilir Ne acılar çektiğimi Gözlerin bir yeşil bahçe Sensiz olmak bir işkence Dayanamam sen gidince Ölürüm ben bahar gözlüm Gökte uçan kuşlar gibi, Esip giden rüzgar gibi, Buzul Dagından çığ gibi, Sana geldim bahar gözlüm Sana yandım bir dal gibi, Sana soldum bir gül gibi, Sana geldim bir yol gibi, Seninleyim bahar gözlüm...
  2. Dinlemek isteyenler için Gökhan Türkmen ile bir düet

Dinlemek isteyenler için Gökhan Türkmen ile bir düet

en son düetler gökhan türkmen düet son düetler gökhan türkmen rüya düet düetleri Dinlemek isteyenler için Gökhan Türkmen ile bir düet Şimdi gidiyorsun Git Oysa senden tek bir damla istemiştim Sana kocaman bir deniz sunmak için Şimdi gidiyorsun Git Ne zaman başladı bu hikaye Anımsamak zor Gençtim Hazırda fırtınalarım vardı dört nala sevdalarım Komazdı öyle üç-beş nöbetleri Geceler...
  3. Gökhan Türkmen - Bir Öykü

Gökhan Türkmen - Bir Öykü

gökhan türkmen gökhan türkmen bir öykü sözleri bir rüya rüya şarkı sözü Son zamanlarda sıklıkla dinlediğim şarkılara arasında yer alan Gökhan Türkmenin Bir Rüya adlı şarkısı, paylaşım sitelerinde de klibiyle de oldukça ilgi görüyor... sizlere tavsiyem klibini de izlemeniz.. Bir Öykü Ah bu sana ilk olmuşken ne acı ki son şarkım bu çok mu kolaydı yoksa zor mu sisli aşk mı tutku mu oldu...
  4. Gökhan Türkmen /Dayanamam

Gökhan Türkmen /Dayanamam

Gökhan Türkmen Hangi gün hangi dün aramadımki Sevmeye seni böyle doyamadımki Bir masal gibi geçti gitti gözlerin Gitti yalan oldu sitem doldu sözlerim Bir mucize gerek derken şu hayatıma Gözlerinle açtım gönlümü sabahlara Gönül sözüm ruhum özüm canım kanım yar Hem gecem hemde gündüzüm aşım yaşım yar Biran olsun senden uzak viran olsun hayat mayat Neye yarar sensiz hayat Ben dayanamam Canım...
  5. Gökhan Türkmen BİR Öykü Şarkısının Sözleri

Gökhan Türkmen BİR Öykü Şarkısının Sözleri

gökhan türkmen Gökhan Türkmen, bİR öykü, şarkısının sözleri, şarkı sözleri, resimleri aradığınız herşey burda mleklerim... Gökhan Türkmen' i resimlerini görmeden şarkılarının sözleriyle sevdim bir aşk bir hüzün bu kadar güzel yazılır ve yorumlanır ancak.işte o güzel şarkılarından "Bir Öykü"nün sözleri Sizler için meleklerim. BİR ÖYKÜ Albu sana ilk olmuşken Ne acı ki son...

Sayfayı Paylaş