gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Çok Kötü Şeyler

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ensem de nefesi bıçamış gibi Katil elleri öldürdü hevesimi Kokumu almasa izimi süremez
    Dur diyebilsem içeri giremez

Ne uyur ne uyutur düşmana benzer
    Pusuda bekleyen şeytana benzer
    Uzanıp koynuna yatmamı ister
    Getirir aklıma Çok Kötü Şeyler

Yorgunum ben tökemezlemekten
    En kötü ihitmali gerçeğe çevirmekten
    Aklımın oyunu bu,sahici değil
    Bilirim çok saçma ama elimde değil

Aklımın oyunu bu,sahici değil

Çok Kötü Şeyler

Göksel - Çok Kötü Şeyler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenaze Töreninde Söylenebilicek 10 Kötü Şey....

Cenaze Töreninde Söylenebilicek 10 Kötü Şey....

- Bu koku da ne böyle? - Bu kıyafet üzerimdeyken ölmüş olmayı hiç istemezdim. - Eğer ne için kullanacağını bilseydim ona bu kadar sağlam bir ip ödünç vermezdim. ( Dul kalan kişiye) Eee, artık rahatsınız, bu akşam yemeğe ne dersiniz? - Ölü olmak korkunç olmalı. - Kahretsin bana olan borçları ne olacak şimdi? - Ne zaman yemek yiyeceğiz? - Arabasını alabirir miyim? - İnsanlar ölünce ne...
  2. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  3. Yaşar Alptekin'den çarpıcı açıklamalar Zamanında kötü şeyler yaptım ama artık temizim

Yaşar Alptekin'den çarpıcı açıklamalar Zamanında kötü şeyler yaptım ama artık temizim

yaşar alptekin kızı Bir dönem podyumun aranılan isimlerinden olan Yaşar Alptekin, yaşamında yepyeni bir sayfa açtı. Şov dünyasından uzaklaşan ve kendine yeni bir yol çizip Hac'ca giden Yaşar Alptekin, ardında bıraktığı yaşam tarzından pişmanlık duyduğunu belirtti. Kızı Ayris ile birlikte yaşadığı evinin kapılarını Kelebek'e açan Yaşar Alptekin, "Eski arkadaşlarımdan kopmadım, Hepsi...
  4. bugün duyduğunuz güzel kötü komik şeyler?

bugün duyduğunuz güzel kötü komik şeyler?

bugün duyduğunuz ve öğrendiğiniz güzel- kötü - komik şeyler neler?
  5. Şişmanlık Aşk için Kötü Bir Şey mi??

Şişmanlık Aşk için Kötü Bir Şey mi??

Sizce arkadaşlar şişmanlık aşk için kötü birşey mi yani şişman olan bir insanın aşkı herzaman tehlike altındamıdır yoksa tercih edilmiyor mu??:ruyam:

Sayfayı Paylaş