gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gökteki Ay Yıldız

Konu, 'Resimleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gökteki yıldız isimleri ay çeşitleri ve isimleri gökteki yıldızların yıldız çeşitleri ve ay [​IMG]

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gökteki Ay Yıldız
    Mükemmel. Harika. Kurban olayım ayına yıldızına. Bulutlar bile gökyüzüne nakış gibi işlemişler. Kapak olsun tüm dünyaya. Ellerine sağlık canım. Teşekkürler..:bayrak:

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gökteki Ay Yıldız

Cok güzel, paylasimina emegine saglik canim

Gökteki Ay Yıldız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hilal Ay ve Yıldız

Hilal Ay ve Yıldız

hilal ay resimleri hilal ay yıldız facebook resmi Batı kaynaklarının bir kısmı hilalin ilk olarak Bizans kentinin bayrağında görüldüğünü, yıldızın ise Hristiyan dininin kabulünün ardından Meryem Ana'ya ithafen Konstantin tarafından şehrin bayrağına eklendiğini belitmektedir. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethinin ardından 1000 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan bu bayrağı benimsediği;...
  2. Yıldız Tilbe - Ay Işığında

Yıldız Tilbe - Ay Işığında

Ben seni gördüm aşık oldum Gönlümü verdim aşık oldum Tez geldi hicran ayrıldık hemen Ay ışığında ay ışığında Olmasa hasret gülsün muhabbet ay ışığında Gene gel bize durak yüz yüze Ay ışığında ay ışığında
  3. Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

uzaklardan bana bakarlar benimle hep sabahlarlar gökteki yıldızlar başucumda nöbet tutarlar dinler derdimi sadece onlar gökteki yıldızlar herkes gider onalar kalırlar tek dostumdur gökteki yıldızlar aylar geçse yıllar geçse tek dostumdur gökteki yıldızlar bazen yağmur yavaştan damlar onlar hemen ağlaşırlar gökteki yıldızlar bulutlarda beni ararlar dinler derdimi sadce onlar gökteki...
  4. Gökyüzünde Ay-Yıldız Şov

Gökyüzünde Ay-Yıldız Şov

gökyüzündeki yıldız resimleri gerçek yıldız resimleri gercek resmi gökyüzündeki çeşitleri şov kaynak:devtürkler.com
  5. Hareketli ay yıldız avatarları

Hareketli ay yıldız avatarları

ay avatarları yıldız avatarları hareketli ay yıldız hareketli yildiz avatarlari Ay yıldımızı avatarınızda mı olsun istiyorsunuz meleklerim buyrun bunlar sizin için.Ayrıca imzanızda da kullanabilirsiniz..

Sayfayı Paylaş