Gold termal krem body wrap bölgesel yağları eritiyor mu?

F

Feristahigelse

Forum Okuru
Gold termal krem body wrap bölgesel yağları eritiyor mu?

Gold termal krem body wrap melek kadınlar kulübü Gold termal krem forumda.​

Kızlar nette gördüm Gold termal krem body wrap diye bir krem varmış. Bölgesel yağları eritme de bayağı iyiymiş deniyor ne kadar etkili bilenler var mı? Bu nasıl bir krem daha önce kullananlar varsa bilgi almak istiyorum. Gold termal krem body wrap her isteyen kullanabilir mi?

Merhabalar
Şahsen ben Gold termal krem body wrap ürününü ilk kez duyuyorum kullanmadığım için bu konuda yorum yapamayacağım ama krem ile alakalı şunlar söyleniyor bölgesel yağları erittiği söylenmekte. Kullanımına dair şu şekilde küçük bir parça alıp hangi bölgenin yağını eritmek istiyorsanız oraya masaj yaparak yediriyorsunuz. Her gün bir kere kullanmak gerekiyor. Göbek bölgesi bacak bölgesi gibi bölgelerde kullanılır ama genital bölgede yağlı bölgede kullanılmaması gerekir. Tabii yüzünüze de kullanmayın lütfen. Ayrıca alacağınız ürünün bandrolü olmasına dikkat edin sahte ürün almamaya dikkat edin.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "mumsy natural krem kullananlar nasıl memnun kaldınız mı?" Konusu ilginizi çekerse inceleyebilirsiniz.

Geri