gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gönüllüler Takımından Berna Diskalifiye Oldu!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 survivor gönüllüler takımı, survivor berna, gönüllüler tekımı berna

Sevgili melekler, Survivor 2014 hayli hareketli ve renkli geçiyor derken dün Sahra ile gerilen Berna oyundan diskalifiye oldu. Sahra ile laf dalaşına giren ve Sahra'nın "kapa çeneni" lafına sabredemeyen Berna ani bir hareketle Sahra'nın eline vurup, arkadaşlarının ayırması sırasında bir de tekme savuran Berna kurallar gereği oyundan ihraç edildi. Böylece dün yapılan konseyde hiçbir oylamaya gerek kalmadan adadan Berna ayrılmış oldu. Halktan en çok oyu da bu hafta yine Yiğit aldı.

Bana kalırsa Berna'nın takımdan gitmesi Gönüllüler için büyük bir kayıp. Berna güçlü bir rakipti. Sahra ve Turabi'ye ters düşen Berna iradesine söz geçirememenin kurbanı oldu, yazık etti. Zira o takım içinde adada kalmayı en çok hak eden isimlerden biriydi...

Titan

berna-sahra.jpg

2. Elif Dağ

Elif Dağ Forum Okuru

Bu sahra cidden sinir bozucu

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    titan küfür mü etmiş sahranın koluna vurdu onu gördümde bana küfür edemezsin diodu sahra ne demiş orayı duymadım hahaha

Gönüllüler Takımından Berna Diskalifiye Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dağhan Gönüllüler Takımına Geçti!

Dağhan Gönüllüler Takımına Geçti!

dağhan gönüllüler takımı dağhan külegeç survivor ünlüler gönüllüler 2013 Sevgili melekler, Survivor 2013'te dengelerin değişeceği önemli gelişmeler yaşanıyor. Yarışmaya 1 erkek fazla başlayan Ünlüler Takımı için neden böyle bir durum oluşturduklarını Acun Ilıcalı yarışma başlarken söylememiş, bu durumu ilerde açıklayacağını ifade etmişti. Tam yarışmanın ortası sayılacak bir zamanda yani dün...
  2. Diskalifiye Olan Berna İlk Kez Konuştu!

Diskalifiye Olan Berna İlk Kez Konuştu!

survivor berna, 2014 survivor berna, berna survivor Sevgili melekler, Survivor adasından 4. isim olarak elenen Berna konsey sonrası ilk kez konuştu. Berna, “Adaya ilk geldiğim günden itibaren Sahra ile aramızda antipatiklik vardı. İlk başta alttan aldık ama daha sonra o beni sevemedi ben onu sevemedim. İyi davranmaya çalıştım ama son noktada insanlara çok terbiyesizlik yapmaya başladı. Olay...
  3. Survivor'da Serenay Diskalifiye Oldu

Survivor'da Serenay Diskalifiye Oldu

Survivor All star'da dün gece yine sinirler bir kez daha gerildi. Geçtiğimiz hafta bir kişiyi adadan gönderen Ünlüler, bu haftaki dokunulmazlık Oyunu için kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlım oyununu kaybeden Gönülüller, konseyde oylama yaparken elemeler için belirlenen ilk isim Sahra oldu. Bu haftaki dokunulmazlığı ise Turabi kazandı. Survivor'da dün gece yine büyük heyecan yaşandı....
  4. Survivor Berna : Gönüllüler Takımında Olsam Elenmezdim

Survivor Berna : Gönüllüler Takımında Olsam Elenmezdim

"PASCAL'IN YOKLUĞUNU ÇOK HİSSETTİM" Pascal'ın yokluğunu çok hissetim ama burası bir Survivor ve yolumuza devam etmemiz gerekiyordu. Anıl ve Merve ile aramda yanlış anlaşılmalar oldu. İlk başlarda çok fazla birbirimize şans tanıdık. Daha sonra Anıl ve Merve'yi kendime yakın buldum ve onlarla hareket ettim. Hakan, Doğukan ve Serenay'ı çok samimi bulmuyorum. "GÖNÜLLÜLER TAKIMI...
  5. Sima Şerafettinova Diskalifiye Oldu !

Sima Şerafettinova Diskalifiye Oldu !

İşte Benim Stilim eleme gecesinin gündüzüne Sima Şerafettinova olayı damga vurdu. Öykü Serter eleme öncesinde Sima Şerafettinova 'nın yarışmadan diskalifiye edildiğini duyurdu SİMA ŞERAFETTİNOVA KOVULDU MU KAÇTI MI? Sima Şerafettinova ise kurallara uymadığı için diskalifiye edildiği açıklamasını instagram hesabından yalanladı. Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim'den kendisinin ayrıldığını...

Sayfayı Paylaş