gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Google Doodle Nedir Biliyor musunuz?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

google doodle nedir ne demektir anlamı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Googleın ne olduğunu ve google aramalarıyla ilgili ipuçlarını hepimiz biliyoruz melekler :) Ne de olsa internet sürekli elimizde :) Yalnz dikkat ettiyseniz bazen google ana sayfasını açtığınızda google logosu geleneksel halinden daha değişik yazılmış olur.İşte bu özel tasarımlı logolara Google Doodle adı verilir.

"Doodle" olarak nitelendirilen bu özel tasarımlı logolar, 1999 yılından itibaren Google´ın kurucuları Larry Page ve Sergey Brin tarafından kullanıldı.

Özel logo uygulamaları, tüm dünya ülkeleri için önemli gün ve tatillere, kültürel olaylara ve tarihte yer alan önemli kişilere bu platformda yer vererek dikkat çekmeyi amaçlıyor.

Ayrıca internet kullanıcıları, bu özel tasarımlı logonun üstüne tıklayarak, o güne, kişiye ve konuya özel daha ayrıntılı bilgiye erişebiliyor.

Bu hizmet her ülkeyi ve o ülkenin ünlülerini ve de olaylarını kapsadığı için çok güzel ve önemli bir hizmet melekler.Tabi geçen senelerde ülkemizde kutlanmadığı halde google Türkiye'de yayınlanan Cadılar Bayramı logosunu yayınlama hatasını saymazsak :D:D

Google Doodle Nedir Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Amca Sen Her Şeyi Biliyor Musun?

Google Amca Sen Her Şeyi Biliyor Musun?

Google amcaya ne sorarsak cevaplıor ? Mu acaba hahaha Eee bunlar da sorulur mu demeyin meleklerim vallahi sormuşlar yahu. nod32 ilacı indir (nod32 bir antivirüs programıdır) dovlond vinap (esasen download winamp yazmak istemiş) isimle numara bulma aykü testisi istediğin msn adresi çalma msn şifreler kıran program sevgilim beni aramıyor neden? (google nerden bilsin yahu) web...
  2. Sevgililer Günü Google Doodle

Sevgililer Günü Google Doodle

Sevgililer Günü Google Doodle logosu hakkında bilgi verirmisiniz lütfen!
  3. Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba ben google de ki hesabımı silmek istiyorum ama google de hesap kapatma nasıl olur bilmiyorum aranızda Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır bilen varsa lütfen bana yapmam gerekenleri yazsın kızlar.
  4. İmsak Nedir biliyor musunuz

İmsak Nedir biliyor musunuz

Kızlar imsak sabah ezanın okunması mıdır yoksa güneşin doğması mıdır İmsak Nedir biliyorsanız lütfen bana yazın.
  5. Google Ne Anlama Geliyor Biliyor musunuz ?

Google Ne Anlama Geliyor Biliyor musunuz ?

Bu konu; google ne demek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, milyonlarca insanın bilgisyarın başına geçtiklerinde sürekli gördükleri ve kullandıkları Google kelimesinin anlamını kaçımız biliyoruz ? Mesela siz biliyor musunuz ? Bilmeyenler, merak edenler ve ş uanda "Aaa harbiden bu google ne demek ? " diye düşüneneler için işte Google kelimesinin anlamı...:D:D...

Sayfayı Paylaş