gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Goran Bregoviç ilk kez Ankara'da!

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi bu görkemli açılış ile eğitim konusundaki başarısını kültürel alana da taşıyor. Ülkemizde daha çok Sezen Aksu'nun Düğün ve Cenaze albümünün müziklerinin bestecisi ve ikilinin birlikte verdikleri konserler ile tanınan Goran Bregoviç ilk kez Ankara'da konser verecek. "Düğün ve Cenaze Orkestrası" ile son yıllarda en yoğun ilgi gören konseri olmaya aday.

Geliri ODTÜ Burs Fonu'da aktarılacak konsere 14.000 kişinin katılımı bekleniyor. ODTÜ'nün genel kültür politikası gereği üniversitelilerin kaliteli kültürel etkinlikleri ucuza izleyebilmeleri için maliyetler sponsorlar tarafından karşılanacak. Biletix'den satışına başlanan tam biletler 25 YTL öğrenci biletleri ise 15 YTL.

Goran Bregoviç dünya kültürlerini müziğinde harmanlayıp, etnik müzikleri evrenselleştiriyor Çingene müziğini geleneksel Bulgar çoksesli müziği ile, elektro gitarı geleneksel perküsyon ile birleştirerek yakaladığı ezgileri tüm dünyada tanınan bir sanatçı. İnsanı karşı konulmaz şekilde dans etmeye teşvik eden müziğiyle unutulmaz bir stadyum konseri yaşatacağa benziyor.

Goran Bregoviç ilk kez Ankara'da! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Son birkaç aydır Paris Hilton�a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi�ne konuştu. Ece Filiz, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi. Paris Hilton'a olan benzerliğiyle gündeme gelen manken Ece Filiz, FHM Dergisi'ne verdiği röportajda, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi: "Kız...
  2. Böylesi ilk kez görüldü!

Böylesi ilk kez görüldü!

Atlas Jet'in Siirt'ten İstanbul'a uçuşu vardı. Ancak hava sıcaktı ve rüzgar vardı. Onların çaresi ise akıllara zarardı. Bakın ne yaptılar! Siirt-İstanbul seferini yapan Atlasjet firmasına ait uçak, sıcak ve rüzgarın uçuş güvenliğini tehdit etmesi nedeniyle biletli 70 yolcudan 34'ünü alarak uçtu. Onları da uçağa tartarak aldı... UÇUŞ GÜVENLİĞİ NEDENİYLE TARTMIŞLAR Devlet Hava Meydanları...
  3. ilk kez bu kadar üşüyorum...

ilk kez bu kadar üşüyorum...

öLüm Müdür YaŞamı Bunca SevdiRen daha dün söz vermiştim hiç gitmeyecektim kapından özür dilerim aşkım tutamadım sözümü direnemedim gururuma g i d i y o r u m şimdi beni bekliyor engebesi bol yollar düşe kalka yürüyeceğim basacağım bağrıma o koca taşı uzaklaşabildiğim kadar uzaklara gideceğim biliyor musun ilk kez bu kadar üşüyorum mevsim yaz aylardan temmuz...
  4. İlk kez el eleler!

İlk kez el eleler!

"Melekler Korusun"daki Özgür rolüyle ünlenen Selin Şekerci ile oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, bir süredir aşk yaşıyor. Sevgililer, ilk kez önceki gün birlikte görüntülendi. İstinye Park'ta alışverişe çıkan ikili, objektiflere aldırmadan el ele mağazaları gezdi.
  5. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....

Sayfayı Paylaş