gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

göz altındaki morluklara buğday yağı

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

gözde morluk göz önündeki morluklar buğday yağı göz buğday yağı altı ARKADAŞLAR HEPİMİZİN MALUM YA GÖZ ALTLARINDA KIRIŞIK YADA MORLUK MUTLAKA VARDIR.
    BUNU ÖNLEMEK İÇİN KOZMETİK ÜRÜNLERENİ ÇOKÇA PARA YATIRMAYIN.BEN KULLANDIM MEMNUNKALDIM .

AKTARLARDA SATILAN BUĞDAY YAĞI MORLUK VE KIRIŞIKLIKLARA ÇOK İYİ GELİYOR

AKŞAMLARI PARMAK UCUNUZLA MASAJ YAPARAK SÜRÜN.KULANDIKTAN SONRA DEĞİŞİKLİĞİ FARKEDECESİNİZ...

GÜZEL GÜNLER...

Bende 3 Günde Farketti.göz Altlarim Artik Okadar Güzel Geliyorki Tavsiye Ederim Inanin.içine Birazcikta Hint Yaği Katin Etkisi Dahada Artacak.emin Olun Masaj Yapmayi Unutmayin Ufak Dokunuşlar Halinde Ama...

Bide Unutmadan Belirteyim Buğday Yaği Içinde çokça Vitamini Varmiş Ve Cildi Besliyormuş.aldiğim Aktar Tavsiye Etti Hakikaten Yumaşik Yapiyor...sonuçta Doğal Bi Yağ...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

buğday yağı kullanımı
    iyi günler gurbet kuşu.bir yorumunu okudum buğday yağı ile ilgili.masaj yaparak yüzüne uyguladığını yazmışsın.
    Birşey soracağım; yüzümüze masaj yaparak uyguladık buğday yağını diyelim,sonrasında kaç dk.kalacak.maskeler gibi 20 dk.bekletip sonra ılık su ile yıkıyormuyuz.yoksa yatmadan önce uygulayıp,temizlemeden sabaha kadar o şekilde mi uyuyoruz.Birde haftada bir uygulayın yazıyor bazı sitelerde.sen hergün kullanıyorsun sanırım.bir zararı olurmu hergün kullanmanın.cevabını bekliyorum.teşekkürler.iyi günler.

göz altındaki morluklara buğday yağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!"

"Göz Altı Morluklarından Kurtulun!" "Cildime özen gösteriyorum.. Ancak ne zaman aynaya baksam göz altındaki morlukları görüyorum.. Bu ne kadar sürecek ve kaybolacak" diye merak ediyorsanız bu yazı tam size göre!.. Göz altı morlukları çoğu kadının karşılaşabileceği, hayal kırıklığına uğradığı bir sorun.. Herşeyden önce morlukların iki sebebi var.. Kan dolaşımı.. Yavaş kan...
  2. Buğday Yağı Faydaları ve Kullanımı

Buğday Yağı Faydaları ve Kullanımı

buğday yağı faydaları buğday yağının cilde faydaları yağının cilde faydası yağı Hücre yenileyici, selülit için, yarık yara ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklarda da etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır. Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve doğum lekelerini gidermeye yardımcı olur. KULLANILIŞI: Dahilen; günlük 1 çay kaşığı kullanılır. Haricen;...
  3. Buğday yağının faydaları

Buğday yağının faydaları

buğday yağı faydaları buğday yağının faydaları bugday yaginin faydalari yağının yararları buğdayyağının Buğday yağının yararları konusunda sizlere bazı bilgileri vermek istiyorum.Özellikle cilt bakımı ve saç bakımına önem verenlerin doğal yolları tercih edenlerin kullanması gereken bu bitkisel yağı evlerimizde mutlaka bulundurmalıyız diye düşünüyorum.Herhangi bir aktarcıda rahatlıkla...
  4. göz altı morluklarım

göz altı morluklarım

göz altı morluklarımdan bıktım.herkez gözlerinin altı niye mor demelerinden bıktım canım çok sıkılıyor.hergün tonlarca fontten süre süre gözaltlarıma yüzümde bir sürü sivilce çıkıyo genetikmi acaba ne yaptıysam geçmiyor ameliyetada ailem müsade etmiyor. valla insanların garip garip bakmasından bıktım intihar edecem sonunda kurtulacam yalvarrım yardım edin.....
  5. Buğday ve Buğday Yağı

Buğday ve Buğday Yağı

Buğday Faydası Buğday Yağının faydaları Buğdayın sağlığa Faydaları Sofralarımızın vageçilmezi ekmeğin ana maddesi buğdayın alternatif tıp tedavilerinde de kullanıldığını biliyor muydunuz melekler ? İşte buğday,buğday yağı ve faydaları.. :tik: Buğday bitkisi; Çok besleyici bir tahıldır. Karbonhidrat ve B vitamini açısından zengin bir besindir. Kalsiyum, demir ve çinko minerallerini de...

Sayfayı Paylaş