göz altındaki morluklara buğday yağı

gurbet kuşu

Yeni Üye
Üye
göz altındaki morluklara buğday yağı
gözde morluk göz önündeki morluklar buğday yağı göz buğday yağı altı
ARKADAŞLAR HEPİMİZİN MALUM YA GÖZ ALTLARINDA KIRIŞIK YADA MORLUK MUTLAKA VARDIR.

BUNU ÖNLEMEK İÇİN KOZMETİK ÜRÜNLERENİ ÇOKÇA PARA YATIRMAYIN.BEN KULLANDIM MEMNUNKALDIM .

AKTARLARDA SATILAN BUĞDAY YAĞI MORLUK VE KIRIŞIKLIKLARA ÇOK İYİ GELİYOR

AKŞAMLARI PARMAK UCUNUZLA MASAJ YAPARAK SÜRÜN.KULANDIKTAN SONRA DEĞİŞİKLİĞİ FARKEDECESİNİZ...

GÜZEL GÜNLER...

Bende 3 Günde Farketti.göz Altlarim Artik Okadar Güzel Geliyorki Tavsiye Ederim Inanin.içine Birazcikta Hint Yaği Katin Etkisi Dahada Artacak.emin Olun Masaj Yapmayi Unutmayin Ufak Dokunuşlar Halinde Ama...

Bide Unutmadan Belirteyim Buğday Yaği Içinde çokça Vitamini Varmiş Ve Cildi Besliyormuş.aldiğim Aktar Tavsiye Etti Hakikaten Yumaşik Yapiyor...sonuçta Doğal Bi Yağ...

buğday yağı kullanımı

iyi günler gurbet kuşu.bir yorumunu okudum buğday yağı ile ilgili.masaj yaparak yüzüne uyguladığını yazmışsın.
Birşey soracağım; yüzümüze masaj yaparak uyguladık buğday yağını diyelim,sonrasında kaç dk.kalacak.maskeler gibi 20 dk.bekletip sonra ılık su ile yıkıyormuyuz.yoksa yatmadan önce uygulayıp,temizlemeden sabaha kadar o şekilde mi uyuyoruz.Birde haftada bir uygulayın yazıyor bazı sitelerde.sen hergün kullanıyorsun sanırım.bir zararı olurmu hergün kullanmanın.cevabını bekliyorum.teşekkürler.iyi günler.

Geri