gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

göz temasi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba, hoslandigim biri var,onu ne zaman görsem ona bakamiyorum. göz temasi kurmak istiyorum ama olmuyor:( bana baktiginda basimi ceviriyorum istemeden. cesaret edip yüzüne bakamiyorum:(
    cesaretim gelmesi icin ne yapabilirim? off,cokmu utangacim :( cevaplarinizi bekliyorum lüütfen...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

göz temasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizle göz teması!

bebeğinizle göz teması!

Devecioğlu, anne ile bebek arasındaki göz temasının, bebekte güven dygusunu artırdığını söyledi. Devecioğlu, doğumdan sonra anneden kopan bebeğin, dış ortama henüz uyum sağlamamış vücutlarıyla ihtiyaçlarını karşılarken zorlandıklarını söyledi. Anne sütünün çok besleyici olduğunu, bebeği hastalıklara karşı koruduğunu anlatan Devecioğlu, bebeğin emzirme sayesinde annesiyle kontak kurduğunu...
  2. Messenger Vista Teması

Messenger Vista Teması

aşağıdaki linkten msgsres.rar dosyasını indirip daha sorna rar içinden çıkaracağınız msgsres.dll dosyasını C:\Program Files\MSN Messenger klasörü içine kopyalayın... Bu işlemi yapmadan önce bu dosyanın yedeğini almayı unutmayın... C:\Program Files\MSN Messenger klasöründe aynı dosyadan bir tane daha var bunu farklı bir dizine kopyalayıp yedekleyin ve işlemi daha sonra yapın... dikkat...
  3. Bebeğinizle Göz Teması

Bebeğinizle Göz Teması

Devecioğlu, anne ile bebek arasındaki göz temasının, bebekte güven dygusunu artırdığını söyledi. Devecioğlu, doğumdan sonra anneden kopan bebeğin, dış ortama henüz uyum sağlamamış vücutlarıyla ihtiyaçlarını karşılarken zorlandıklarını söyledi. Anne sütünün çok besleyici olduğunu, bebeği hastalıklara karşı koruduğunu anlatan Devecioğlu, bebeğin emzirme sayesinde annesiyle kontak kurduğunu...
  4. kontakt dermatit temas dermatiti

kontakt dermatit temas dermatiti

kontakt dermatit temas dermatiti kontakt dermatit nedir belirtileri kontak Erişkinler arasında, ekzemanın en çok rastlanan tipi kontakt dermatittir. İki tip kontakt dermatit vardır; allerjik kontakt dermatit ve irritan dermatit. Her ikisi de zararlı maddelerin direkt teması ile ortaya çıktığından klinik olarak ayrımları zordur Kontakt dermatitin üstesinden gelebilmek için bu zararlı maddeler...
  5. Şeftalili Düğün Teması

Şeftalili Düğün Teması

Şeftali ve krem tonlarından oluşan Vintage bir düğün örneği bu. Ama öyle çıtı pıtı çiçekler, yemekler, objeler kullanılmış ki gerçekten hepsini bir kerede ağzıma atmak istedim. Aperatif olarak meyveli tartlar ve şeftaliler sunularak başlıyor düğün. Genel olarak dekorda vintage objeler kullanılıyor, ancak gerçekten eski değil bunlar. Pırıl pırıl. Lavanta kokmuyorlar. Danteller bile...

Sayfayı Paylaş