gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Gözlerde Asılı Kalmış Bir Kaç Günden İbaret

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Gözlerde Asılı Kalmış Bir Kaç Günden İbaret konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acıya baş göz ettiğin kaç düş(üş)ün kaldı daha

Acıya baş göz ettiğin kaç düş(üş)ün kaldı daha

Gecenin karanlığına bağdaş kurdum. Uykusuzum ve bir o kadar susuz. Acının başkahramanlığına soyun/durul/muş yüreğin kanarken nasıl susarım ki ben. Sus-mu-yorum.Yüreğinin “ ben “ kadar ki boşluğuna düşerken sen, nasıl bayramlık elbiselerimi giyerim ki. Dudaklarımı dudaklarımdan sökmeme izin ver. Bırak kanasın çığlıklarım. Seni iyi bilirim. Sonbaharı giyinir, tüm acıları kefenlersin yüreğine....
  2. bir yıl kaç gündür

bir yıl kaç gündür

bir yıl kaç gündür selam millet soru soracam çok basit sorcam bir yıl kaç gündür :D
  3. bir insan günde kaç kez göz kırpar

bir insan günde kaç kez göz kırpar

bir insan günde kaç kez göz kırpar bir insan ortalama günde kaç kez göz kırpar insanlar dakikada kaç kez göz kırpar görme duyumuz olan gözümüzün günde kaç kere kıptığımızı bilmek istermisiniz. Bir insanın günlük göz kırpma sayısı uyanık kaldığı saat ile orantılıdır. Fakat bir ortalama verecek olursak günlük beş bin ile on bin arasında değişir. Kesin bir sayı söylemek mümkün değildir.
  4. Kaç Günde Bir Regl Olunur ?

Kaç Günde Bir Regl Olunur ?

normal adet kaç günde olur Adet kaç günde görülür Sevgili melekler, her kadının doğal aylık periyodu olan menstrüasyonun düzenli bir şekilde gerçekleşmesi lazımdır. Adet kaç günde görülür merak ediyorsanız aşağıda ki yazımızdan bilgi alabilirsiniz... Rahim iç yüzeyinde her ay dölenmiş yumurtanın ( gebeliğin ), gelip yapışmasına ve buradan beslenmesi için damarlanmasını sağlayacak...

Sayfayı Paylaş