gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

GözLerime acı değmeLi.

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

hüzünlerimi kuşandım yine sensizlik karışırken en koyusuna karanlığın
    yalnızlığımla hemhalim

gözlerinle yitik bir şiire başladım

saymadım, kimbilir kaçıncı gecesi ayrılığın

kaçıncı terkedişi umutlarımın

kaçtikca yine sana gelişimin kaçıncı saati

susturamadım ateşe tutulmuş yüreğimi

durduramadım içimin yangınını

sadece sana çıktı yollarım

sadece senin adını sayıkladı dillerim

ve hiçbirşey avutamadı

ağlayan gözlerimi

duy artık

susturulmuş sesimi

ne mehtap avutur beni

ne yıldızların parlaması

bana sadece

gözlerini getir

gözlerinle

sil gözlerimi

GözLerime acı değmeLi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ademoğlu aç gözünü ilahisi

Ademoğlu aç gözünü ilahisi

Ademoğlu aç gözünü Yeryüzüne kıl bir nazar Gör bu latif çiçekleri Hangi kuvvet yapar bozar Her bir çiçek ile bir naz ile Över Hakkı niyaz ile Kurtlar kuşlar durmaz söyler Ol Halika avaz ile Eğer O'nun kadirliğin Her bir işe hazırlığın İlla O'nun kahirliğin Anlayınca rengi döner Rengi döner günden güne Toprağa dökülür yine Bu ibrettir anlayana Hakikati arif sezer Gel bu sırrı duya idin Ya bu...
  2. Adem oğlu aç gözünü ilahisi

Adem oğlu aç gözünü ilahisi

el aç ilahisi ilahi aç Ademoğlu aç gözünü Yeryüzüne kıl bir nazar Gör bu latif çiçekleri Hangi kuvvet yapar bozar Eğer O'nun kadirliğin Her bir işe hazırlığın İlla O'nun kahirliğin Anlayınca rengi döner Gel bu sırrı duya idin Ya bu gammı yiye idin Yerinde eriye idin İnsan değil misin meğerHer bir çiçek ile bir naz ile Över Hakkı niyaz ile Kurtlar kuşlar durmaz söyler Ol Halika avaz ile Rengi...
  3. Hadi aç gözlerini yaşamalısın

Hadi aç gözlerini yaşamalısın

İşte duygusal meleklerime duygu yüklü trajik bir hikaye daha buyrunuz meleklerim... Hadi aç gözlerini yaşamalısın bütün sevdiklerin için hadi aç gözlerini!..ambulans yok mu ambulans çağırın lütfen diye haykırıyordu genç kız umutsuzca.. sevgilisinin başından kanlar süzülüyordu ve bunu gördükçe daha bir kötü oluyordu Didem.. O gün ayrılık kararını almıştı ve bunu sevdiği adama nasıl...
  4. Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

Acun Ilıcalı'nın Gözü Uçaklarda!

acun ılıcalı, uçak almış, havayolu şirketi, yeni girişimleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Acun Ilıcalı durmak bilmiyor.Her yaptığı program tutan ve olay olan Ilıcalı'nın elinden birşey kurtulmuyor melekler,şimdi ki hedefi ise bir havayolu şirketi kurmakmış! Gazeteci Rahşan Gülşan Acun'un bu haberini alınca doğrulatmak için onu aramış.Gülşan'ın ağzından...
  5. Kenan Işık Sonunda Gözlerini Açtı!

Kenan Işık Sonunda Gözlerini Açtı!

kenan ışık haberleri, kenan ışık sağlık durumu, kenan ışık öldü mü Sevgili melekler, İstanbul Beşiktaş'ta 21 Mart'ta beyin kanaması geçiren ve o tarihten bu yana Amerikan Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi gören usta tiyatrocu Kenan Işık gözlerini açtı. Günlerdir eşine refakatçi olan Beril Işık, "Gözlerini açtı. Bilincinin yerine gelmesini bekliyoruz" dedi. Işık, tiyatrocunun...

Sayfayı Paylaş