gözlerinde kayboluyorum!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
gözlerinde kayboluyorum!
gözlerinin içinde kayboldum gözlerinde kayboldum gözlerinde kayboluyorum şiir

Geceye gömülen gözlerinde bir gamlı hazan olabilmek isterdim…savrulan saçlarında esen beklide bir rüzgar..belki de o gözlerinin içinde kısa kısa voltalar atan, gözbebeklerin olmak isterdim, kimbilir……!

Gizli bir sır gibi, karanlıklara çekilişini seyre dalıp, çörekleşen yüreğime demir atardım her gece sen yokken…ürkek bakışlarımın takibinde bırakırdım hep seni, esef dolu bakışlarımın arasına hapsederdim o gözlerini…

Sen yokken yalnızlığın yasını tutardım içimde…kahır dolu gel gitler bırakırdım yüreğime, sen yoksun diye…hoyratça esen rüzgarın bıraktığı seslerin arasında avare dolaşan bedenimin ezikliğini hissederdim hep…duygularımın gecenin karanlığında felce uğrayışına şahit olur, içli haykırışlar bırakırdım karanlıklara…

Gözlerinin KOYU KAHVE derinliklerine gömülür ve hiç çıkmazdım çoğu zaman… zamanı bile önemsemezdim sen olduğunda…alırdım voltamı ayrılık saati gelip kapımı çalınca ve sensizliğin koyuna bırakırdım düşüncelerimi…dalgaların haşmetli ahengi arasında yol alan martıların çığlık çığlığa bıraktığı seslerin ritmine bırakırdım kulaklarımı….düşlerimden bir senaryo yapar, hayallerimi hep senle dolu güzelliklerle süsler ve bezendiriverirdim….ahhhhhh beni benden eden o gözlerin varya…aşinası olmuşum güzelim ben senin….

Seni sevmelerim hep bende gizli kalan…..senden başkasını sevmek mi inan ki yalan….varmı kalbimi sen gibi çalan….yokluğuna demir atmışım ben güzelim…sen sevmesende ben seni bir ömür boyu severim….gözlerine meftune olduğum yarrrrrrrr….!!!!!

Geri