Gözlerinizi Daha İri Gösterecek Makyaj Hileleri | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

Gözlerinizi Daha İri Gösterecek Makyaj Hileleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    gözlerin iri görünmesi için Ben iri gözlüyüm Allaha şükür böyle hileleri gerek yok :D:D Ama siz gözlerinizin olduğundan daha iri ve çekici görünmesini istiyorsanız buyrun size makyaj hileliri :tik:

# Kirpiklerinizi maskara sürmeden önce kirpik kıvırıcı ile kıvırın.

# Pek çoğumuz gözümüzün altındaki kirpiklere rimel sürmeyiz. Oysa alt kirpiklere sürülen rimel gözleri daha iri gösterir. Bu işlemi kolayca yapabilmek için fırçanızı yatay konumda tutun ve ileri geri hareketlerle maskarayı sürün.

# Takma kirpikler eğer uzman birisi tarafından uygulanırsa hem doğal bir görünüm kazanır, hem de gözlerinizi daha büyük gösterir.

# Göz içine çekilen beyaz kalem gözleri daha çok ortaya çıkartır.

# Kaşlarınızı düzgünce aldırıp, seyrek yerleri kalemle doldurursanız gözlerinize olan etkisi inanılmaz olacaktır.

2. ayminem

ayminem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burdada aynı .göz içine kalem çekilmesi gözleri küçültüyor diye biliyorum ben ama

3. Huri

Huri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz renk büyük iri gösteriyor tatlım belki diğer renkler öyledir ama beyaz renk farklı

4. ayminem

ayminem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir ama beyaz renkde ben gözde kullanamıyorum hiç

5. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel. Teşekkürler bu detay için ;)

6. sadakat

sadakat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bi de makyaj yaparken yani göz makyajını yaparken dibe daha koyu üst kısmına açık sürmek de göze derinlik veriyor

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    # Kirpiklerinizi maskara sürmeden önce kirpik kıvırıcı ile kıvırın.

# Pek çoğumuz gözümüzün altındaki kirpiklere rimel sürmeyiz. Oysa alt kirpiklere sürülen rimel gözleri daha iri gösterir. Bu işlemi kolayca yapabilmek için fırçanızı yatay konumda tutun ve ileri geri hareketlerle maskarayı sürün.

# Göz içine çekilen beyaz kalem gözleri daha çok ortaya çıkartır.

# Kaşlarınızı düzgünce aldırıp, seyrek yerleri kalemle doldurursanız gözlerinize olan etkisi inanılmaz olacaktır.
    hehe ben bunları saten yapıyorum :)

8. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim gözlerim normal byüklükte ama daha büyük olmasını isterdim teşekkürler :)

9. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

çok küçük değil gözlerim çok büyükte değil ama deneyeceim yapmadığım tek şey takma kirpik ve beyaz kalemdi bunları deneyeceim

Gözlerinizi Daha İri Gösterecek Makyaj Hileleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Göz şekillerine göre makyaj hileleri...

göz şekilleri makyaj hileleri göz göz şekillerine göre göz makyajı hileleri -------------------------------------------------------------------------------- Makyaj, kusurları kapatarak, çok daha güzel görünmenize yardımcı olur. Örneğin göz makyajını ele alalım: Hepimiz badem gözlü değiliz, oysa uygun bir göz makyajıyla pek çok göz kusuru telafi edilebilir. İşte çeşitli göz kusurları için...
  2. Gözleri İri Gösteren Makyaj Hileleri

gözü küçük gösteren makyaj gözleri küçük gösteren makyaj Eğer gözlerinizin küçük olmasından yakınıyorsanız sizlere gözleri daha iri gösteren makyaj hilelerini sunuyorum.Bu hilelerle arzu ettiğiniz iri gözlere kavuşabilirsiniz:tik: *Kirpiklerinizi maskara sürmeden önce kirpik kıvırıcı ile kıvırın. *Pek çoğumuz gözümüzün altındaki kirpiklere rimel sürmeyiz. Oysa alt kirpiklere sürülen rimel...
  3. Gözleri iri gösteren kusursuz göz makyajı

gözleri büyük gösteren lens gözleri büyük gösteren makyaj, kusursuz göz makyajının sırları burada arkadaşlar. Gözlerinizi olduğundan daha iri yani büyük gösterecek ve gözlerinizi kusursuz bir görünüme kavuşlturacak, makyaj tüyoları sizler için geliyor Melek'lerim. Gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermek istiyorsanız alt ve üst kirpik diplerinize çok ince bir hat çekmeli ve bu çizgiyi...
  4. Gözlerinizi Daha İri Göstermenin Yolları

Bu konu; Gözlerinizi Daha İri Göstermenin Yolları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, iri gözler her zaman cezbedicidir. Bakışlarında anlam ve mana bulduğunuz kadınlara bir dikkat edin, mutlaka gözleri iri ve pırıl pırıldır. Ancak herkesin de iri gözlü olması beklenemez ama o şekilde görünmenin de bazı hileleri var :) Eğer siz de gözlerinizin olduğundan daha iri görünmesini...
  5. Gözleri iri gösteren makyaj tüyoları

makyajla gözler nasıl iri gösterilir,küçük gözler için göz makyajı önerileri,gözleri iri göstermenin yolları,gözleri iri gösteren makyaj önerileri hakkında bilgiler Göz makyajı bakışlarınıza güzellik katması açısından önemlidir. Göz makyajını doğru yapmak bu anlamda önemlidir. Ayrıca göz şeklinize göre makyaj yapmanız gerekir. Kimi gözler küçük kimi gözlerse kapaklı. Gözlerinizi olduğundan...

Sayfayı Paylaş