Gözlerinizi Daha İri Gösterecek Makyaj Hileleri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Gözlerinizi Daha İri Gösterecek Makyaj Hileleri
gözlerin iri görünmesi için
Ben iri gözlüyüm Allaha şükür böyle hileleri gerek yok :D:D Ama siz gözlerinizin olduğundan daha iri ve çekici görünmesini istiyorsanız buyrun size makyaj hileliri :tik:

iri-gozler-8857.jpg

# Kirpiklerinizi maskara sürmeden önce kirpik kıvırıcı ile kıvırın.

# Pek çoğumuz gözümüzün altındaki kirpiklere rimel sürmeyiz. Oysa alt kirpiklere sürülen rimel gözleri daha iri gösterir. Bu işlemi kolayca yapabilmek için fırçanızı yatay konumda tutun ve ileri geri hareketlerle maskarayı sürün.

# Takma kirpikler eğer uzman birisi tarafından uygulanırsa hem doğal bir görünüm kazanır, hem de gözlerinizi daha büyük gösterir.

# Göz içine çekilen beyaz kalem gözleri daha çok ortaya çıkartır.

# Kaşlarınızı düzgünce aldırıp, seyrek yerleri kalemle doldurursanız gözlerinize olan etkisi inanılmaz olacaktır.

beyaz renk büyük iri gösteriyor tatlım belki diğer renkler öyledir ama beyaz renk farklı

# Kirpiklerinizi maskara sürmeden önce kirpik kıvırıcı ile kıvırın.

# Pek çoğumuz gözümüzün altındaki kirpiklere rimel sürmeyiz. Oysa alt kirpiklere sürülen rimel gözleri daha iri gösterir. Bu işlemi kolayca yapabilmek için fırçanızı yatay konumda tutun ve ileri geri hareketlerle maskarayı sürün.

# Göz içine çekilen beyaz kalem gözleri daha çok ortaya çıkartır.

# Kaşlarınızı düzgünce aldırıp, seyrek yerleri kalemle doldurursanız gözlerinize olan etkisi inanılmaz olacaktır.
hehe ben bunları saten yapıyorum :)

çok küçük değil gözlerim çok büyükte değil ama deneyeceim yapmadığım tek şey takma kirpik ve beyaz kalemdi bunları deneyeceim

Geri