Green therapy saç boyası nasıl bir ürün?

S

Siyah incili kolye

Forum Okuru
Green therapy saç boyası nasıl bir ürün?

Green therapy saç boyası gratis melek kadınlar kulübü green therapy saç boyası su geçirir mi forum'da.​

Merhaba arkadaşlar gratiste gördüğüm bir üründen bahsetmek istiyorum daha doğrusu sorum var size. Green therapy saç boyası hakkında neler biliyorsunuz? Green therapy saç boyası gratis ten satın alıp deneyen var mı? Su geçiriyor mu bu boya? Böyle bir boya ilk kez gördüm ve duydum valla kullanan varsa bir zahmet yorum yapsın.

Merhabalar
Duymayanlar olabilir belki onun için green therapy saç boyası hakkında ufak bir bilgi vermek istiyorum. Green therapy saç boyası amonyak içermeyen hammaddeler ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde üstün beyaz kapatma özelliği bulunan bir saç boyası. Sertifikalı organik hammaddeler içerdiği için diğer boyalardan ayrıştırılma kadır bu saç boyası. Saç derisi ve saçlar için daha az zararlı bir saç boyası diyebiliriz.

Yine içeriğinde dikkat çeken argan yağı keten tohumu yağı limon kabuğu yağı portakal kabuğu ya da içermektedir. Üstelik su geçirir mi diye sor musunuz tabii ki su geçiren abdeste engel olmayan bir saç boyasıdır güvenle de kullanılabilir. İste daha organik olduğu için istediğiniz saç rengini tam karşılar mı bilemiyorum.

İsterseniz saç boyalari hakkında aşağıdaki yazıyı inceleyin derim. "Saç boyası hakkında mutlaka bilmeniz gerekenler" aşağıdaki linkte konunun ayrıntılarını görebilirsiniz.

Geri