gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Grup 84 - Azap - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gm G# Cm
    aaaaaa aaaaaaa aaaaaa
    Cm Gm
    Hayat o kadar acımasızki sevgilim
    A# Cm
    Verdigi herşeyi geri alırda sonu gelmez
    Cm Gm
    O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle
    A# Cm
    Sokaklar dile gelir söylemezler yanlış nerde

Gm G# Cm
    Hadi kurtar beni bu hayattan
    Gm G# Cm
    Gel kurtar beni bu azaptan
    Gm G# Cm A# G#
    Hadi kurtar beni yine eskisi gibi
    Cm A# G# Bb Gm
    Bi baba sevgisi gibi ağır ve yavaş

Gm G# Cm
    aaaaaa aaaaaaa aaaaaaa

Cm Gm
    Günah o kadar acımasızki sevgilim
    A# Cm
    Nesef alıp verirken azap çeker ruhun bile
    Cm Gm
    O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle
    A# Cm
    Sokaklar dile gelir söylemezler yanlış nerde

Gm G# Cm
    Hadi kurtar beni bu hayattan
    Gm G# Cm
    Gel kurtar beni bu azaptan
    Gm G# Cm A# G#
    Hadi kurtar beni yine eskisi gibi
    Cm A# G# Bb Gm
    Bi baba sevgisi gibi ağır ve yavaş

Grup 84 - Azap - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup 84 - Ölurum Hasretinle

Grup 84 - Ölurum Hasretinle

gördünmü bak bizden öteside varmis yasananlarin hepsi meger birer yalanmis kaderimde budami vardi sevdigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha kaderimde budami vardi sedigimi baskalariyla göreceksem eger kör olsun bu gözler görmeyim bidaha yaaar ellerin nerde ya benide götür yada gitme bilirsin sensiz ben hic yasayamamki ölürüm hasretinle yaaar ellerin nerde ya...
  2. Grup 84 - Masum Değiliz

Grup 84 - Masum Değiliz

kan ter içinde uykularından uyanıyorsa eğer her gece yanlızlık sevgili gibi boylu boyunca uzanıyorsa koynunda olur olmaz yere ıslanıyorsa kirpiklerin artık her şeye anneni daha sık anımsıyorsan hatta anlıyorsan kalbini bir mrktup gibi buruşturup fırlatılmış kendini kimsesiz ve erken unutulmuş hissediyorsan içindeki çocuğa sarıl sana insanı anlatır eller günahkar diller günahkar bir çağ...
  3. Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Affet - TAB (versiyon 3)

Intro E|--------------------------------------------- B|--------------------------------------------- G|--------------------------------------------- D|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- A|-12/14-14/8-8-8-8-8-8-8-8-7-5-5-5-5---------- E|-10/12-12/6-6-6-6-6-6-6-6-5-3-3-3-3---------- E|--------------------------------------------- B|---------------------------------------------...
  4. Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

Grup 84 - Kara Gözlüm - TAB (versiyon 3)

karagözlüm solo Sözlerden önce e--------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3-- G--------------------------------- D---------------------------------| A---------------------------------| E---------------------------------| e----------------------------------------- B-1-3-5-3-5--5-3-5-3--8-7-8-5--3--1-3-1-3- G-----------------------------------------...
  5. Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

Grup 84 - Rol Yapma - TAB (versiyon 1)

b—10s-11s-10s----4/6–86868---------------------------------- g--------------------------9-7---------7/9-10910910-7------- d------------------------------10-8-7-----------------7-8-7- a----------------------------------------------------------- E------------------------------------------------------------ b------------------------------------------------------------...

Sayfayı Paylaş