gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Gökçen - Yokluğunla Seveceğim Seni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gideceğim buralardan, kaybetmek korkusu olsa da seni, Yanacak yüreğim, yokluğuna alışmak zor gelecek Sesini duymak isteyeceğim,
    Gözlerim ararken gözlerini,
    Tek tesellim güzelim
    Masamda duran resmin olacak.

Yokluğunla seveceğim seni,
    Ağlamaklı bakarken ufuklara,
    Yüreğim, seninle geçirdiğim,
    O günleri anacak, dalarken kalbim uzaklara
    Belki de sana yazdığım son şiirim olacak
    Sevmediğin sigara dumanında
    Mutlaka gelecek elbet
    O beklenen saatler
    Kahrolası günler geçerse eğer

Grup Gökçen - Yokluğunla Seveceğim Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Gökçen - Şehitler Ölmez

Grup Gökçen - Şehitler Ölmez

İzmir'den Artvin'e bu vatan bizlerin Kanıyla sulandı binlerce şehidin Bir avuç toprağın, bir yeşil yaprağın Hakları ödendi, şahitsin Bayrağım Şehitler ölmez, vatan bölünmez Bu yoldan geri, geri dönülmez Bu vatan aşkıyla büyüdük biz anam Sahip olamaz ki toprağıma düşman Binlercemiz öldük, yine de ölürüz Yıldıramaz kimse, işte son sözümüz Şehitler ölmez, vatan bölünmez Bu yoldan geri, geri...
  2. Grup Gökçen - Ne Çare

Grup Gökçen - Ne Çare

Ey Tanrı'm; sana sığınıyorum Bir nefes ve de bir hıçkırık Bu beden bu kalbi zor taşıyor Çünkü ben sensiz yapamıyorum Bu şehirin bir de gözlerinin Söylediğin anlamsız sözlerinin Hayatımın en zor anlarının İçinden çıkamıyorum Tek bir söz söyleyip gideceğim Gözlerime bir daha bak ne olur Eyvahlar sarıyor her yanımı Ne çare bu gönül artık dayanamıyor Biliyorum son son sözü söyleyip Gideceksin...
  3. Grup Gökçen - Gel

Grup Gökçen - Gel

Gümüş bir gece vakti, Tut elmas yıldızları, Yakut adımlar ile altında bakırda gel Hani gamzelerin var, hani gözlerin nerde, O ciddiyet timsali gözlükleri kır da gel. İstanbul'a benzeyen, Yanlarını toparla. İstanbul'a gideyim, Kollarıma orda gel. Üsküdar'dan uzanıp Çengelköy'e varınca, Adresi bulamazsan bir bakkala sor da gel
  4. Grup Gökçen - Dinleyin Ağalar

Grup Gökçen - Dinleyin Ağalar

Dinleyin Ağalar, dinleyin beyler Bacılar, kızanlar Bir destan anlatacağız size Hikaye değildir bunlar Bir musibet, bin nasihatten İyi demiş atalar Kaç musibet geçirdik Oyuk oyuk oldu aldığımız yaralar TÜRK! En büyük, en kutlu sevdalarla doğdular TÜRK! Tanrı'nın yeryüzündeki askerleri oldular TÜRK! Yıldırımlarla, kasırgalarla, boralarla yarıştılar TÜRK! Yiğittiler, merhametliydiler, en...
  5. Grup Gökçen - Deli Kurt

Grup Gökçen - Deli Kurt

Zaman dursun, yürekler sussun Biz burdayız çakallar kaçsın Sen ey gafil artık çok geç Sözümüz var, özümüz var, adımız deli kurt. Sıkı sımsıkı yürek koç yürek Deli kurtlar buyruk alacak O gün gelecek, şafak sökecek Bu destan hiç bitmeyecek Oralarda uzun yollar O yollarda uçurumlar Söküp atmalı zincirleri GÖKÇEN der ki; yemin ettik, andımız Deli Kurt. Sıkı sımsıkı yürek koç yürek Deli kurtlar...

Sayfayı Paylaş