gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

esir düştüm akor senin o gözlerin varya akor koridor senin o gözlerin varya notaları solo solo notaları F# G Beni biraz anlasaydın n'olurdu
    F# G
    Gecelerim gündüzlerim kayboldu
    Bm F#
    Oysa düşlerim vardı, içimde yarım kaldı
    Em G
    Benliğimi benden aldı
    F#
    Yaşanacak çok şey vardı
    Em
    Aşkına esir kaldı
    G F#
    Artık sana dönemem ki

Nakarat

Bm F#
    Senin o gözlerin var ya, her şeyi bitirdi )
    Em G )
    Yazık ettin gecen günleri )
    F# Em ) 2
    Hani o verdiğin sözler, yalan mıydı birer birer )
    G F# )
    Artık seni sevemem ki )

F# G
    Aslında seni hiç tanımamışım
    F# G
    Seni kendime hep yakın sanmıştım
    Bm F#
    Zamanla alıştım ben yalnızlığına
    Em G
    Geceleri uykusuz kalmaya
    F# Em
    Zamanla alıştım ben yalnızlığına
    G F#
    Geceleri uykusuz kalmaya

Bm F#
    Senin o gözlerin var ya, her şeyi bitirdi )
    Em G )
    Yazık ettin gecen günleri )
    F# Em ) 2
    Hani o verdiğin sözler, yalan mıydı birer birer )
    G F# )
    Artık seni sevemem ki )

Şiir
    (Bm -F# -em -G -
    F# -em -G -f#)
    Sen, dört mevsim aşkını yaşadığım
    Sen, koca bir of çekip hasretle yandığım
    Sokakta gezip haykırdığım, biricik sevgilim
    Boşa mı geçirdik bir ömrü istanbul kıyılarında
    Sen gittin ben gidemedim
    Sen unuttun ben unutamadım
    Ben unutamadım

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Varya - Akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Yürüyorken Yalnızlığa

Grup Koridor - Yürüyorken Yalnızlığa

Mutlu olmak neye yarar derde derman olmayınca Eridim bak yavaş yavaş içime güneş doğmayınca (2x) Yürüyorken yalnızlığa ardından gülen yüzler var Bİlmiyorlar gülüyorsun Siliyorken geçmişteki hüzünlü yorgun gözü yaşlı Kaçıyorum uzaklara Güçlü olmak neye yarar sihirli sözler duymassan Fısıldıyor uçurumlar yüksek duvarlar arkasından (2x) Nakarat Yoruldum artık sevdaların vazgeçtiğim...
  2. Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Yaprak dökümü başladı kalbinde Boynu büküldü yine göğün Bu güzel,kısa hikaye de Altın saçlarının sayesinde Canımdan can bildiğim Ruhumu feda ettiğim Yarimindeyim sende mi Hayellindeyim sende mi O yıkık eski evde O günlerde yine o günlerde Yine o düşlerde o yıkık eski evde Seninleyim hayaldeyim
  3. Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Her gurup vaktinde çekilirim koylara Bırakmışın saçlarını Gölgelerin acısına Bu deniz yangına senden kalan En son hatıra... O şehirde sen beni terk ettin be deli Gözlerin suskun bir liman Sen ise gemi Bu rıhtımı bekleyen son yolcu benim Beni böyle çagresiz terk ettin Be deli yoklugunla ugraşmaya gücüm yetmiyor Beni bu yıllar degil Sendin eskiten Yüzümdeki son çizgiler senden kalan...
  4. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  5. Grup Koridor - Esir düstüm

Grup Koridor - Esir düstüm

Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin gelmedin Yazık ettin bu aşka Alay ettin sevgimle Kahrettin gecelerde Mutluluğu aradım Başka türlü şeylerde

Sayfayı Paylaş