Güçlü kadınlar zor aşık olur

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Güçlü kadınlar zor aşık olur
zor kadın nasıl olunur güçlü kadın nasıl olunur hanımın çiftliği oyuncuları güçlü olur kadınlar vardır her işlerini kendileri halletmeye çalışan
Bence çok kolay aşık olurlar ama aşk ile ilgili yaşadıkları zorlukları kolay atlatırlar.O yüzden güçlüdürler.Bence her kadın güçlü değildir.Duygusallığımız gücümüzü ele geçiriyor.Haksızmıyım melekler...

hanimin-citfligi-2525.jpg

GÜÇLÜ KADINLAR ZOR AŞIK OLUR

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük beğeni toplayan 'Hanımın Çiftliği' dizisinin tüm karakterleri çok ses getirdi.
Bunlardan biri de Halide rolü ile izlediğimiz Ebru Özkan... Tiyatro kökenli başarılı oyuncu ile dizi ve oyunculuk hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Çiftlik Ağası Muzzaffer Bey'in (Mehmet Aslantuğ) güzel ama bir o kadar da sert kız kardeşi Halide rolünü başarıyla canlandıran Ebru Özkan, çekimlerde çok eğlendiklerini söylüyor...
Aşkı nasıl tanımlıyorsunuz?
Tanımlanabilir bir şey olduğunu düşünmüyorum. Aşk tanımsızdır.
Güçlü kadınlar daha mı zor aşık oluyor?
Zekası güçlü kadınlar daha zor aşık olur. n Çiftlik hayatı nasıl? Zorluk çektiniz mi adapte olmak için? Diğer işlere göre bu çok daha meşakkatli. Uzun süreli bir çalışma gerektiriyor. Ben maksimum iki gün İstanbul'dayım. Adanalı olmaya aday olarak yaşıyorum.
Daha önce de birçok dizide rol aldınız, ancak bu proje sizin için bir dönüm noktası oldu diyebilir miyiz?
İzlendiğim zaman göze çarpıyor olmam çok güzel. Ama dönüm noktası olarak düşünmüyorum. Ben işimi en güzel şekilde icra etmeye çalışıyorum. İş çok güzel olduğu için oyuncular ön plana çıkıyor.
Nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Şu ana kadar olumsuz hiçbir tepkiyle karşılaşmadık. İnsanlar bizi gördüklerinde çok mutlu oluyor. Hiç kaçırmadıklarını söylerken gözlerinin içi gülüyor.
Adana'da olmak nasıl bir duygu?
Orada kendimi iyi hissediyorum, çünkü dingin bir şehir. İnsanları çok sıcak ve çok tatlı. Burada trafik keşmekeşi, bir yerden bir yere yetişme telaşı yok, her şeyin odağı bir şehir, burada yıpranma payınız çok daha fazla.
HİÇ AŞIK OLMAMIŞ
Çok güçlü bir kadın karakterini canlandırıyorsunuz. Gerçek hayatta da bu kadar güçlü müsünüz? Tabii ki güçlüyüm ama Halide'yle uzaktan yakından ilgim yok. Duvarları çok fazla, insanlarla olan sert iletişimi aslında korunma mekanizmasından kaynaklanıyor. Ben gayet hiperaktif, ailesinin en küçük çocuğu olarak gayet şımarığım.
Halide'nin aşka bakışı nasıl?
Halide'nin aşkla hiç yolu kesişmemiş. Aşık olduğunda gerçek yüzünü görürüz.
Attan düşen BAKLAVA ISMARLAR!
Dizide sizi ata binerken izliyoruz. Galiba binicilik eğitimi alırken bir de kaza geçirmiştiniz. Biraz anlatır mısınız, nasıl oldu?
Her binicilik dersi alan kişilerin yaşadığı bir şey bu. Manejde çalışırken bir düşme gerçekleşti. Atın ayağı kaydı ve düştüm. 'Attan düşmeden ata binmek öğrenilmez' denirmiş. Onu öğrenmiş olduk. Düştüğünüzü gören herkese çay ısmarlamak zorundaymışsınız, ısmarladık bir güzel. Adana'da da şöyle bir gelenek varmış. Düştüğünüzü gören insanlara baklava ısmarlıyormuşsunuz. Ben mümkün olduğu kadar insanların olmadığı saatlerde ata biniyorum. (gülüyor) Soruyorum bugün kalabalık mı diye değil derlerse derse gidiyorum.
Atlı sahnelerde tedirginlik yaşıyor musunuz peki?
Elbette... Çünkü altınız da bir canlı var, makine değil, ne yapacağı belli olmaz. Her şeyden tedirgin olabiliyor. Kontrol etmek zorlaşıyor ve bir yandan da rolünüzü yapmak zorundasınız.

Geri