gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Gül ve beyaz sirkeden tonik

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Gül kadar güzel ve sıkı bir cilt için sıkılaştırıcı gül ve beyaz sirkeden yapılan toniği denemelisiniz kızlar ;)
    Hazırlanışı:7 adet gülü bir kavanoza koyduktan sonra üzerine çıkacak kadar beyaz sirke ilave ederek oda sıcaklığında 1 hafta bekletin.süre dolduktan sonra süzün.
    Akşamları sürüp 1-2 saat bekletin.Ardından cildinizi ılık su ile yıkayın. Birkaç kullanımdan sonra cildinizdeki sıkılaşmayı fark edeceksiniz
    .

2. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemdigim bisey kalmadi. Bana hic birinin faydasi olmuyo :(

Gül ve beyaz sirkeden tonik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz dişler için sirke

Beyaz dişler için sirke

elma sirkesi diş elma sirkesi ve diş dişler beyaz dişler için sirke için Beyaz dişler için sirke Kayseri'de liseli 4 genç kızın buluşu sağlıklı ve beyaz dişler için umut olduKayseri'de özel bir lisenin öğrencileri elma ve üzüm sirkesinin ağız ve diş sağlığını koruduğunu kanıtladı. Lise öğrencileri Pınar Muhtaroğlu, Sümeyye İltekin, Kübra Karabulut ve Şengül Akdoğan, TÜBİTAK'ın düzenlediği...
  2. Gül Beyaz Gülüm

Gül Beyaz Gülüm

Seviyorum seni. Uçsuz bucaksız bir nehir gibi sana akıyorum. Gülüşlerini gördükçe çağlıyor umutlarım.İçimdeki tüm acılar eriyor sanki. Uçurumun kenarında nefes alırken acıya inat sana tutunuyorum. Hayata sımsıkı sarılıyorum.Baharlar nedense daha güzel. Rengarenk herşey. Her cicekte senin güzelliğini temaşa ediyor gözlerim. Karanlıklarda boğulurken şimdi yıldızlara gülümsüyor çocuksu yüzüm....
  3. Beyaz Gül

Beyaz Gül

tomurcuk beyaz gül Beyaz bir gülde tomurcuğa durmuştu umutlar. Çiğ düşmüştü yapraklarına, Hüznün şarkısını mırıldanmaktaydılar. Ağlarda çırpınan maviye susamış balıktılar, Yosun gözlü bir denizkızının avuçlarında özgürlükle buluştular. Kanatlarında umut yüklü bulutlar; Sevgi sevgi beyaz gülün tomurcuklarına yağdılar. Tomurcuklar yorgun, susamış, mutsuzdular. Gökkuşağından süzülen mavi,...
  4. Suna Dumankaya'dan Cilt Sıkılaştırıcı Gül Toniği

Suna Dumankaya'dan Cilt Sıkılaştırıcı Gül Toniği

Bu konu; Suna Dumankaya'dan Cilt Sıkılaştırıcı Gül Toniği hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gülün ve gül suyunun cildimiz için ne derece faydalı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Gül suyu sıkılaştırıcı özelliği sayesinde cilt toniği olarak kullanılabiliyor. Bu sayfamızda sizlere cildinize tonik yerine kullanabileceğiniz Suna Dumankaya'nın gül toniği tarifini veriyoruz.....

Sayfayı Paylaş