gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen’den ’Uzun Yol Şarkıları’

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yeni albüm Nisan 2009'da çıkıyor.
    Gülben Ergen Nisan ayında piyasada olacak yeni albümü "Uzun Yol Şarkıları" nin ilk şarkısını paylaştı.
    Bülent Ortaçgil"in klasikleşmiş parçası "Bu Su Hiç Durmaz"ı kendi yorumuyla orjinaline uygun okuyan sanatçı, Bülent Ortaçgil"den övgüler aldı.
    "Kariyerimin dönüm noktası" dediği albümde Mazhar Alanson"dan da bir şarkı da aldı. "Tam Ortasındayım" yine Gülben Ergen yorumuyla bu albümde.

Gülben Ergen’den ’Uzun Yol Şarkıları’ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Uzun Uzun Yollar

Göksel - Uzun Uzun Yollar

göksel zalim yar Uzun uzun yolları aştım geldim Gözümü kararttım kaçtım geldim Bana birkez gülesin diye Beni sarıp sevesin diye vay Yandım derdinle yar vay aman yar Beni ele güne mahçup etme Beni boynu bükük geri gönderme oof yar Zalim yar Yerden yere vursan da sevdalım sensin Halim ne sormasan da dermanım sensin
  2. Ceza Yollar Uzun

Ceza Yollar Uzun

Yelken açtım tayfamla yeni bi sayfa açtık biz yüksek yerde snypa ek sular burda kaynar baktık herkes naylon çıkmış rap'ler kayboldukları kanyolda çarptı kamyon üstte biz susturduk zarzor.. sıınırımız yok sinirimiz bol günler agresif gelsede bizbizeyiz güleriz sabrımız taşarsa birleşiriz aradaki farkı göremeyen köprüyü asla geçemez geldik işte summer cem'le bu kez bastır hayta bize her yapılan...
  3. uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramızda uzun bir yol var aramizda aramızda ucunda sen ucunda ben Uzun bir yol var aramızda Bir ucunda sen, bir ucunda ben Bir ateş yanar bağrımıza Ateşi sen, külü ben Ümit ışığı parlar gönlümüzde Ağlatan sen, ağlayan ben Hasretlik şarkıları söylenir hergün Söyleten sen, söyleyen ben Aşkımız dile geliyor mektubla Kağıdı sen, kalemi ben Beklerim hergün kavuşmamızı Ümitle sen,...
  4. Gülben Ergen-Uzun Yol Şarkıları(2009)

Gülben Ergen-Uzun Yol Şarkıları(2009)

1. Üzgünüm 2- Bu Su Hiç Durmaz 3- Çilekli 4- Giden Günler Oldu 5- Eskiden Olsa 6- Söz 7- Tam Ortasındayım 8- Kördüğüm 9- Bir Şans Daha 10- Çilekli ( Versiyon )
  5. Bacak Boyunu uzun Göstermenin Yolları

Bacak Boyunu uzun Göstermenin Yolları

bacak boyunu uzun göstermek, püf noktaları, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bacak boyunu uzun göstermek için nasıl giyinmek gerekir, hangi renkler tercih edilmelidir? Bacak boyunu uzun göstermek için çeşitli giyim hilelerine başvurabilirsiniz. Bu noktada ilk yardımcın mini etekler olacaktır. Etek boyu ne kadar kısa olursa bacakların o kadar uzun...

Sayfayı Paylaş