gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

gülden karaböcek-ben olmalıydım

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

gülden karaböcek ben olmalıydım gylten karabocek gülden karaböcek sen olmalıydın BEN OLMALIYDIM
    o sevgi en başta benim hakkımdı
    biricik sevdigin ben almalıydım.
    gonlune baskası girmemeliydi
    tanrıdan dileğim ben olmalıydım

o sevgi en başta benim hakkımdı
    biricik sevdigin ben almalıydım.
    gonlune baskası girmemeliydi
    tanrıdan dileğim ben olmalıydım

ellerin ellerinde bulusmalıydı
    gozlerim gozlerinde konusmalıydı
    kalbim kalbimde ağlaşmalıydı
    boynuna sarılan ben olmalıydım

ben olmalıydıım ben olmalıydıım
    sevilen özlenen ben olmalıydım
    seni bir başkası sevmemeliydi
    kalbininsahibi ben olmalıydım

sevilen özlenen ben olmalıydım
    seni bir başkası sarmamalıydı
    kalbininsahibi ben olmalıydım

ellerin ellerinde bulusmalıydı
    gozlerim gozlerinde konusmalıydı
    kalbim tek kalbimde ağlaşmalıydı
    boynuna sarılan ben olmalıydım

boynuna sarılan ben olmalıydım x3

gülden karaböcek

gülden karaböcek-ben olmalıydım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülden Karaböcek - Sürünüyorum

Gülden Karaböcek - Sürünüyorum

Döndürsene beni senin yoluna Kahreden dünyamda sürünüyorum Huzursuz geceler korkulu düşler Bakta gör halimi sürünüyorum Ne bir sevenim var ne seven bir kalbim Ellerim bağrımda perişan kaldım Birgün değil sana hergün yalvardım Duymadım sesimi sürünüyorum x 2 Lay lay lay lalala lala la Avutmaya güne bin ümit verip Ağlatıyor sonra hüsranlar gelip Baştan yarat beni dertten eleyim Acı bu halime...
  2. Gülden Karaböcek - Sen Evlisin

Gülden Karaböcek - Sen Evlisin

Biliyorum evlisin Seni bekliyor yuvan Ayrilip gitmelisin Daha geçmeden zaman Aski bulduk zamansiz Ne yapsakda faydasiz Kavusmamiz imkansiz Dayan yüregim dayan Kahrolmadan ikimiz Bitmeli bu sevgimiz Bu bizim kaderimiz Dayan yüregim dayan Unutmaki evlisin Yuvana dönmelisin Sen artik gitmelisin Vakit çok geç olmadan Ümitsiz yasamak zor Severken ayrilmak zor Kader böyle istiyor Dayan...
  3. Gülden Karaböcek - Dilek Taşı

Gülden Karaböcek - Dilek Taşı

Gözümde canlanır koskoca mazi Sevdiğim nerede ben neredeyim Suçumuz neydiki ayrıldık böyle Mutluluktan bir haber ver dilektaşı Efkarım birikti sığmaz içime Bin sitem etsemde azdır kadere Gülmeyi unutan yaşlı gözlere Mutluluktan bir haber ver dilektaşı Bir hayal tufanı eser başımda Hangi yana baksam durur karşımda Artık tüm ümitler yabancı bana Mutluluktan bir haber ver dilektaşı
  4. Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

Gülden Karaböcek - Ben Olmalıydım

sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım o sevgi en başta benim hakkımdı biricik sevdigin ben almalıydım. gonlune baskası girmemeliydi tanrıdan dileğim ben olmalıydım ellerin ellerinde bulusmalıydı gozlerim gozlerinde konusmalıydı kalbim kalbimde ağlaşmalıydı boynuna sarılan ben olmalıydım ben...
  5. Gülden Karaböcek - Anadan Ayrı

Gülden Karaböcek - Anadan Ayrı

çeken bilir şu gurbetin acılarını çeken bilir şu gurbetin acılarını dinle Geldi geçti en güzel yıllarım Sararken kırıldı aşka doymayan kollarım Benim gibi sevdiğine hasret kalanlar Garip gibi köşelerde hep ayrı ayrı Anadan ayrı babadan ayrı Bir de yardan ayrı kaldım hepsinden acı Çeken bilir şu gurbetin acılarını Uykusuz geçen gecelerin sancılarını Kim özlemez ana baba bacılarını Bir de...

Sayfayı Paylaş