gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Aşkına Kurban

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen benim ecelim sen benim ahim sevmek oldu bütün sucum ilahim sensizlige mahkum su garip canim
    yolluna ugruna askina kurban

Düsmanin olamam kalbimi kirsan
    pismanlik duyamam anlimdan vursan
    raziyim hasretle yakip kavursan
    ölürüm ölürüm ölürüm inan

sensiz sarap ne ki sehir icerim
    cihan badetseler seni secerim
    senden asla gecmem candan gecerim
    yolluna ugruna askina kurban
    ölürüm ölürüm ölürüm inan

Güllü - Aşkına Kurban konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurban

kurban

Kurban Rüya yorumcusu için tabirinde hata yapmaya; diğer kimseler için adağını yerine getirmeye, rızka, hastalık ve şiddetten kurtulmaya; kişiyi Allah'a -c.c.- yaklaştıran amellere, Kurban, mal taksimiyle ilgili bir memuriyete girmeye; bütün gam ve kederlerden kurtulmaya, müjdeye, sevinç ve berekete; hamile kadın için erkek çocuğa, Kişinin kendini kurban etmesi borçtan kurtulmaya, zenginliğe...
  2. Güllü - Özleyiş

Güllü - Özleyiş

neden yıllardan sonra seni özleyişim seni unutturacak birisi yok diye mi? neden hiç bilmiyorum senden vazgeçemedim kimselerde o güzel gözlerin yok diye mi? yalnızlık uykusunda rüyalarım seninle aklımda senden başka hiç kimse yok hiçbir şey yok diye mi? hala sen diyorum hep seni istiyorum sensiz gecelerimin yarını yok diye mi?
  3. Güllü - Doyamadım

Güllü - Doyamadım

güllü doymadım doyamadım Birden bire çöktü hasret Sevdamızın üzerine Ayrılıgın koru düştü Senle dolu yüregime Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine Aşk yerine özlem doldu Soldu gülüm yaz gününde Varlıgına muhtac gönlüm Avunmuyor hayalinle Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine
  4. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş