gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Gölgelerimiz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

aynı sokakta ayak izlerimiz uslanır mı deli gönüllerimiz yolumuz ayrıldı ayrıldı sanma
    beraber dolaşır gölgelerimiz

sen bana sevdalı
    ben sana vurgun
    yok olsun gözleri
    gururumuzun
    ikimiz de hasret çekmekten yorgun
    beraber yaşlanır hayallerimiz

biz kara sevdalıyız
    ayrılamayız
    ayrı dünyalarda yaşayamayız

unuttuk desek de unutamayız
    anılarla dolu senelerimiz

Güllü - Gölgelerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zalim

Güllü - Zalim

Çileli hayatı paylasan bendim Anlamsız günlerin nesesi bendim karanlık dünyanın ısıgı bendim beni böyle bırakıp nasılda gittin? Nereden sevdim o zalimi..nereden sevdim o zalimi? hayatımı yakıp gitti.. Nereden sevdim o zalimi..nereden sevdim o zalimi? Beni böyle perişan etti.. Aşkından başka bir aşk tanımazdım Ayrılık acısı tattırmadım ki Canım gibi sevdim yandırmadım ki Gönül defterini...
  2. Güllü - Özleyiş

Güllü - Özleyiş

neden yıllardan sonra seni özleyişim seni unutturacak birisi yok diye mi? neden hiç bilmiyorum senden vazgeçemedim kimselerde o güzel gözlerin yok diye mi? yalnızlık uykusunda rüyalarım seninle aklımda senden başka hiç kimse yok hiçbir şey yok diye mi? hala sen diyorum hep seni istiyorum sensiz gecelerimin yarını yok diye mi?
  3. Güllü - Gittin

Güllü - Gittin

Gecmiste cekilen bir resim gibi seneler gecince silinip gittin kumlara yazilan bir isim gibi dalgalar vurunca silinip gittin gittin gittin gittin silinip gittin gönlümdeki cöle yagmur yaginca icimdeki huzur derdi bulunca kapkara bahtima günes dogunca kar tanesi gibi eriyip gittin gittin gittin gittin eriyip gittin kalmadi sevgimden geriye bir iz ömre deger askin simdi degersiz...
  4. Güllü - Doyamadım

Güllü - Doyamadım

güllü doymadım doyamadım Birden bire çöktü hasret Sevdamızın üzerine Ayrılıgın koru düştü Senle dolu yüregime Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine Aşk yerine özlem doldu Soldu gülüm yaz gününde Varlıgına muhtac gönlüm Avunmuyor hayalinle Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine
  5. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...

Sayfayı Paylaş