gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Yeminler Olsun

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gözümü sende açtım Başka gül koklamadım Yalnız seni sevdim
    Yalnız sana aşıgım

El sözüne inanma
    Başka biri olamaz
    Yalan dolan hep bunlar
    Senin yerin dolamaz

Ben seni hiç aldatmadım ,Yeminler olsun
    Ben seni hiç unutmadım ,Gözüm kör olsun
    Bana derman olamaz senden baskası
    Öldürür inan beni bu kalp agrısı

Güllü - Yeminler Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Senin Olsun

Güllü - Senin Olsun

güzel olan her ne varsa hep çat kapı seni bulsun benden bile sakladığım uykularım senin olsun canımdan da can yarim sevgin beni yıksın yorsun sensiz çoktan unuttuğum uykularım senin olsun senin olsun soluklarım senin olsun umutlarım varım yoğum can damarım uykularım senin olsun
  2. Güllü - Mest Oldum

Güllü - Mest Oldum

Dalgın dalgın bakıyorken yollara önümden bir afet geçti mest oldum Böyle güzel nasip olmaz her kula Yürüyüşüne edasına mest oldum.. Büyülenmiş gibi düştüm peşine saçına gül takışına mest oldum yetiştimde geçtim baktım yüzüne baygın baygın bakışına mest oldum.. Sanki birden birşey oldu dilime söylemeye bulamadım kelime gülümsedi güldü geçti halime su misali yakışına mest oldum
  3. Güllü - Herşeyim Oldun

Güllü - Herşeyim Oldun

Su canim seninle bir anlam kazandi herseyimsin benim dayanmak cok zormus alisinca sana ümidimsin benim kalbime söz gecmiyor yanliz seni istiyor sensiz zaman durmus bekliyor seni rüyamda görsem ogün mutlu kalkarim sen sevdikce bende varim kalbimde yerin dolmaz seni nasil atarim herseyim oldun benim icimi bir buruk sarinca yanlizlik böle gecmez gece resmine baktikca doluyor gözlerim...
  4. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş