gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çok komik espiriler, En komik espirili sözler,

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve gülmek isteyen tüm arkadaşlarımıza stres atmak için faydalı oalcak olan çok komik espirili sözler paylaşıyoruz.

Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o yüzden !

Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez.

Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !!

Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin.

Benim için hayatta 8 önemli şey vardır: Pamuk prenses ve yedi cüceler.

Adamın birinin kafasına radyo düşmüş ölmemiş niye? Radyoda hafif müzik çalıyormuş

En acı on nedir ? Biberon !!!!!

Susar mısın!” Susarım,su getir!

Paranın ne önemi var. Mühim olan miktarı.

Gülü seven dikenine katlanır, kaktüs sevenin vay haline.

Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!!

Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros'a... Hahaha.

Hakkımızı arıyoruz. (Hakkı’nın arkadaşları)

Bir adam düşmüş,karısı gerçek!

Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış.

Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktarı

Aile kabristanıdır.Damsız girilmez.

DELİ gibi sevdim, MANYAK gibi evlendim.

Dolar yine fırlamış. O ne fırlamadır siz bilemezsiniz.

Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

Ekonomi kilitlendi. RESET’leyelim lütfen.

Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.

Geçenlerde bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun

Seni gorunce gozlerim dolar, kulaklarim mark

Gülmek isteyene komik ve espirili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok komik espirili sözler istiyorum

çok komik espirili sözler istiyorum

çok komik espirili sözler istiyorum sizden ama yeni olursa ve yeni olmasının yanı sıra birde çok komik olması lazım, kalas bir arkadaşımız bunalım dönemini atlatamıyorda, ona yazacaz :D
  2. Gülmek için Çok Güzel Komik Sözler:)

Gülmek için Çok Güzel Komik Sözler:)

Çok Güzel Komik Sözler:) Arkadaşlar sizden facebook sayfamda yazacağım Çok Güzel Komik Sözler yazmanızı rica ediyorum son dönemlerde hep hüzünlü gördü herkes beni şimdi ise taktitk değiştirip biraz eğlenceli görünmek istiyorum :)
  3. 2013 Facebook Komik Espirili Sözler

2013 Facebook Komik Espirili Sözler

Bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Bunca derdin sıkıntının içinde biraz tebessüm etmeye ne dersiniz? Oldukça espirili ve facebook sayfalarında en çok paylaşılan 2013 komik sözleri sizler için paylaşıyorum. Eğer yüzünüzde ufakta olsa bir tebessüm oluştuysa ne mutlu bana diyerek hemen facebook komik sözlere geçiyorum. Dokuz pαrmαğındα dokuz mαrifet ναr.bir pαrmαğıуlα hep burnunu...
  4. 2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler

2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler

Bu konu facebook yeni komik sözlere yer vermektedir. Facebook da en çok beğenilen espirili komik sözler arıyorsanız doğru sayfadasınız. Birbirinden komik sözleri sizler için paylaşıyorum. Siz de bu komik sözleri kendi profiliniz de yada sayfanız da paylaşabilir, sayfanızda bulunan kişilerin yüzün de tebessüm yaratabilirsiniz:) Dokuz pαrmαğındα dokuz mαrifet ναr.bir pαrmαğıуlα hep burnunu...
  5. Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilerin doğumgünlerin de onlara güzel bir hediye verirken yolladığınız komik doğumgünü mesajları ile yüzlerin de bir tebessüm yaratmak istemezmisiniz? Herkesin senede bir kez kutladığı bu özel günler kişilerin sevdikleri ile birlikte daha da özel olacaktır. Espirili doğumgünü sözlerini ister sms, ister whatsapp, isterseniz facebook ve skype de sevdikleriniz için...

Sayfayı Paylaş