gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Gülmekten altına yapanlar)

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

altına yapan kadınlar altına yapanlar Çok merak ettim kızlar ...Hiç altınıza kaçırasıya güldünüz mü?Altınıza kaçırdınızmı gülmekten ben gülme hastayım gülmeyi çok severim ve altına kaçırcak dereceye gelirim ama hiç kaçırmadım:DAma arkadaşımın biri çok gülmüştük ogün kaçırmıştı hahahaYüzünüzden kahkahalar eksik olmasın meleklerim [​IMG]

2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ben hep öyle gulerimki kizken hep ben gulerken aneannem derdi aman kiz ölecek simid kalbi duracak kos fatos su geti hahahahah fatosda annem olyo altimada kaciridim zor kosardim tualete hahahah ama simdi kacirmiyom gullerken gecdi evlenince hahahah

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben öyle katıla katıla ölesiye gülmem ama gülüncede altıma yapmam da hahaha Senin o arkadaşının çişi gelmiştir, üstüne birde gülünce altını ıslatmıştır Tuqce hahaha

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha yok ama insan gülünce çişe geliyo Anne bütün vücut gevşiyo ya hahaha

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    daha basima gelmis degil

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    bende çok gülerim gülmeyi esprili insanları severim özellikler dizilerin komik yerlerinde tutamam kendimi resmen nefesim kaselir hahaha avrupa yakası mesela ya da şimdi yayınlarda olan yahşi cazibede güleceğim çok şey oluyor :hhh:

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bendee cok gülerimmm hemdeeee cokkk ama hiç başıma gelmedi ama gelmişte olabilirr hatırlayamadım biraz düşünüp geleyim bennn.....

8. seyma_rky

seyma_rky Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dizilere filan hiç öyle kahkaha attıgımı hatırlamıyorum ama başımıza gelen olaylara çok gülmüşümdür. Allahtan öyle bir şey başıma hiç gelmedi inşAllah gelmezde. :D

9. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    bende altıma kaçıracak kadar gülmemişimdir hiç hatırlamıyorum ama oğlum'u çok güldürürüm yada kendi çizgi falan izlerken (garfield) çok gülerken 1-2 kere anne anne gidiyor kaçırdım sanırım dedi :D:D

10. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Benim hiç başıma gelmedi.Ama lisede bir arkadaşımın başına gelmişti.Ay şimdi hatırlayınca bile gülesim geldi. hahaha Çok komikti.

Gülmekten altına yapanlar) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülmek yokmu.... :)

Gülmek yokmu.... :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  3. gülmek isteyenlere:)

gülmek isteyenlere:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. gülmekten bayılmayın

gülmekten bayılmayın

güzel bir nevresim takımı her eve lazımm:laugh::laugh: bu kediye koptumm benn:laugh::laugh::laugh: bu köpek sahıbının bebegini kıskanıyo galibaaa:laugh::laugh::laugh: bebiş jimnastıkçi olcakk masallahh vee işte süper arabaaaa 2009 modell
  5. Gülmek garanti

Gülmek garanti

bana little grill diyen mercimeğe inat vazgeçtim ulen anlatıyorum :) şimdi on iki eylül zmanlarında ufo gören masum köylü niteliği taşıyan :) yani saf bi köylü abimizi almışlar doğru mahkemeye götürmüşler.hayatında ilk kes mahkeme gören köylü abimize hakim saymış 1.falanca tarihte falanca duvara aşırı sol nitelikli yazılar yazmak 2 falanca duvara pankart asmak 3 eylemlere katılmak sloğan...

Sayfayı Paylaş