gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Bozdum Yeminleri

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Daha dün bu saatlerde benden mutlusu yoktu kollarında Ben ve güneş yıldızlar bir de dünya Dönerdik eksenin etrafında
    Canımın içi
    Kime döndü yüzün
    Kime uydu saf kalbin
    Canımın içi
    Söyle duysun yüreğim
    Şimdi kimin saçında ellerin
    Bozdum ama yeminleri
    Yırtamadım resimleri
    Tarihte böyle bir acı D
    uyulmadı görülmedi

Gülşen - Bozdum Yeminleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. Dönmem Yeminimden

Dönmem Yeminimden

Yalan, yalan, herşeyin gibi bu da yalan Yalan, yalan, her sözün gibi bu da yalan Sevap mı bilmem, sevdik yeminler ettik Dönen dönsün, dönmem yeminimden Günah mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Ayıp mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Aşk yemini kutsaldır, bilsen de bilmesen de Gün gelir belki aşk biter ama sakın unutma Aşk...
  3. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  4. Yıldız Tilbe - Vuracak Yeminlerim

Yıldız Tilbe - Vuracak Yeminlerim

Bu kadarı az mı yeter tükendi içim zorsun zor Şşşt! kenara çekil biter burada zorla değil Suçu günahı boynuma bırak kabulüm yeter ki Düş yakamdan aman canım yoluna feda değil Kime böyle dalıp gitmelerin Son bakışıydım ya gözlerinin Dağıttığın bu ev ve ben şahidim Seni vuracak yeminlerin Ardından yıkılmam unuturum Yalan aşkından büyük gururum Yazarım hasretini de tarihe Soyunur yine aşka ruhum...
  5. Yeminler ile karakteristik analiz

Yeminler ile karakteristik analiz

İnsanlarin inandırıcı olmakta kullandığı cümleye göre, kişiliklerinden ipucu edinme.. alllllah canimi alsin, surdan suraya gitmek nasip olmasin ki [mahalle guzeli] alllah belami versin, anam avradim olsun abi, yeminle abi, abi? [l sayisina oranla delikanli] iki gozum onume aksin ki ben yapmadim [ilkokul cocugu] cennet yuzu gormeyeyim [kofti imam] cocugumu keserim [gecekondu...

Sayfayı Paylaş