gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Muhtelif Zamanlarda

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

istemem ki ben muhtelif zamanlarda benim olan sevgili benzemem ki ben başka kimseye aşka aşığım bal gibi Söyle kalbine zahmet etmesin sevmezse beni kendi gibi
    Hiç yorulmadan hiç duyulmadan çeker giderim efendi gibi

Arıza çıkarırım itinayla inanmıyorsam
    Hasar da bırakırım ruhunda kandırıldıysam
    Dememiş miydim he?

Doğal olarak düşünürüm bi çıkarın mı Vardı benden
    Asıl olarak inandığın tuzak kurdun içinden
    Tuttun mu yasımı? korudun mu? ya da benden hasını buldun mu?
    Zarardasın niye bu satış aşk kaça kalbine sordun mu sen?
    Birinci Allahtan korktun mu sen?

Gülşen - Muhtelif Zamanlarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Zamanınızı Programlama

Zamanınızı Programlama

Alan Lakein (1973) zamanını kontrol edebilirseniz, hayatınızı da kontrol edebileceğinizi söylüyor. Zaman değerli bir maldır; herkes tarafından eşit paylaşılır,ama oldukça farklı olarak kullanılır. Yaklaşık olarak %57’imiz şimdi ve geleceğe yönelik bir yapıya sahibizdir, %33’ümüz geleceğe, %9’umuz şimdiki zamana ve sadece %1’imiz geçmişe yönelik tutum sergileriz. Toplumların da zamana karşı...
  4. zamanlar

zamanlar

melekler mekani Personalpronomen (persönliches Fürwort) Die Deklination der Personalpronomen N(wer-was) Ich Du Er Es Sie Wir Ihr sie Sie A(wen-was) Mich Mich Ihn Es sie Uns Euch Ihnen Ihnen D(wem) Mir Dir Ihm Ihm ihn Uns Euch Ihnen Ihnen G(sessen) Meiner deiner seiner Seiner Ihrer unser euer ihrer ihrer Reflexivpronomen (rückbezügliches Fürwort) Typisch für ein Reflexivpronomen ist, dass...
  5. Almanca Zamanlar

Almanca Zamanlar

almanca zamanlar almancada zamanlar Personalpronomen (persönliches Fürwort) Die Deklination der Personalpronomen N(wer-was) Ich Du Er Es Sie Wir Ihr sie Sie A(wen-was) Mich Mich Ihn Es sie Uns Euch Ihnen Ihnen D(wem) Mir Dir Ihm Ihm ihn Uns Euch Ihnen Ihnen G(sessen) Meiner deiner seiner Seiner Ihrer unser euer ihrer ihrer Reflexivpronomen (rückbezügliches Fürwort) Typisch für ein...

Sayfayı Paylaş