gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Saz Mı, Caz Mı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yanımdaki yanımda, Karşımdaki canımda, Uzaktasın uzakta
    Ah kara sevdalar, çeken bilir acısını
    Seven sürer sefasını oooo

Oralarda mevsim yaz mı?
    Bu nameler saz mı, caz mı?
    Benim gönlüm kar mı, buz mu?

Bilemiyorum ki, nerden bileyim ay!
    Kimlere sorayım hişt!
    Nerelere gideyim?

Teselliler ney mi, mey mi?
    İçiyorsak sebebi belli
    Söylenenler hayır mı, şer mi?

Bilemiyorum ki,nerden bileyim ay!
    Kimlere sorayım hişt!
    Nerelere gideyim?

Gülşen - Saz Mı, Caz Mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  2. bira mı? Rakı mı?

bira mı? Rakı mı?

Evet arkadaşlar hangisini içmeyi tercih edersiniz?
  3. Gülşen: "İki gündür oruçluyum. Oruç tutan sevgilisini aldatır mı?"

Gülşen: "İki gündür oruçluyum. Oruç tutan sevgilisini aldatır mı?"

oruc tutan ünlüler oruc tutan unluler oruç sanatçılar Uzun süredir birlikte olduğu mimar sevgilisi Fahrettin Aykut'la sürpriz bir kararla ayrılan şarkıcı Gülşen, önceki gece bir mekânda sahur yaparken objektiflere yakalandı. Sevgilisiyle ayrıldıklarını kabul eden ünlü şarkıcı, "İlişkinizin, Aykut'u aldattığınız için bittiği doğru mu" şeklindeki soruyu yanıtsız bıraktı....
  4. Okan mı beyaz mı ?

Okan mı beyaz mı ?

Ben beyaz diyorum arkadaşlar sizlerin de fikirlerini almak istedim, bir sitede anketini yapıyorlar gözüme takıldı sizde oy kullanın buyrun, Okan bayülgen haftada 3 gece canlı yayın yapıyor biliyorsunuz hem okan hemde beyaz uzun yıllardan beri tv de kalmayı başarabilen 2 şovmen ikisi de kanal d ekranlarında canlı olarak haftanın belli günleri yayın yapıyor. Beyazıt Öztürk Cuma Gecesi 00:30 dan...
  5. Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Bu konu; Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olan popçu Gülşen yepyeni albümüyle sevenleriyle buluştu. 10 yepyeni şarkıyla albümünü tamamlayan Gülşen'in Beni Durdursan Mı adını verdiği albümünü tüm müzik marketlerden ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.. 01-Gülşen Yatcaz...

Sayfayı Paylaş