gebe
  1. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Gülşen - Yukardan Ayarlı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sessizprenses tarafından paylaşıldı.

gülşen diyet şarkısı gülşen diyet şarkı sözü katı ağır
    Aman neme lazım kaybetmeyelim safiyeti Bize şu an ince ayar lazım bırakalım anlık zafiyeti
    Bozulmasın aralar aklında hep paralar, toplamalar, sağlamalar
    Sen iyisi mi kaybol sırra kadem bas
    Ne sonra uğra ne bu aralar

Hayırlıysa olsun demiştim zaten
    Anlaşıldı durum vaziyeti
    Yukardan ayarlı bu hadiseler
    Kurcalamamalı fazla kaderi

Atış serbest kıvırmakta açık ara öndesin
    Satış olmaz gönül işinde yerden göğe diptesin
    Hamurunda bir arıza varsa giderilsin
    Sen daha önce üzdüklerimin en katı diyetisin

Atış serbest kıvırmakta açık ara öndesin
    Satış olmaz gönül işinde yerden göğe diptesin
    Hamurunda bir arıza varsa giderilsin
    Sen daha önce üzdüklerimin en ağır diyetisin

Gülşen - Yukardan Ayarlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Sakıncalı

Gülşen - Sakıncalı

Yanıyor içim dışım bir garip halde Ne sözüm geçer ne gücüm yeter bu kalbe Yolunu çizdi çoktan düşünmeden sonunu Bilmiyor bu aşk yakacak onu pare pare Tutuldum sakıncalı bir sevgiye Zarardasın ey kalbim dön geriye Al Tanrım aklımı Ki zaten bende değil Al Tanrım kalbimi Bu aşk hakkım değil Yanıyor içim dışım bir garip halde Ne sözüm geçer ne gücüm yeter bu kalbe Yolunu çizdi çoktan...
  4. Gülşen - Çelişki

Gülşen - Çelişki

Zaman öyle akip gitmis Bir bakmisim sabah olmus Farketmedim düsünmekten Yanlisligi aramaktan Nasil düzelir bu iliski Sana olan askim tükenmisken Beni mahvetti bu celiski Ayrilmam lazim senden Bilemiyorum becerebilecek miyim seni üzmeden bu isi Sen de az cok farketmissindir bendeki degisikligi Seni seviyormusum gibi rol yapmak bana yakismaz Dilerim anlarsin umarim ayrilik sana cok koymaz...
  5. Zaman ayarlı saatler

Zaman ayarlı saatler

Zaman ayarlı saatler Tek işlevi zamanı göstermek olan saatler, günümüzde görsel zenginliklerle donatılarak dekorasyonun önemli detayları arasına girmeyi başardı. Saate bakmadan bir gün bile geçiremeyiz. Yapmamız gereken işleri, randevularımızı kısacası tüm plan ve programlarımızı saate bakarak ayarlarız. Köstekli saatlerin yerini kol saatleri, kol saatlerinin yerini ise cep...

Sayfayı Paylaş