gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günahkar herkes cehennemi tadacaktır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Allah herkezmi cehennemi tadıcak

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Elbette ki günahı olanlar . Ancak en doğrusunu Allah bilir :)

Günahkar herkes cehennemi tadacaktır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günahkar Agizdan Cikacak Dua

Günahkar Agizdan Cikacak Dua

Günahkar Ağızdan Çıkan Dua Bir kâfilede bulunan insanlar, Ebü'l-Hasan Harkânî hazretlerinin huzûruna gelip; -Yollar korkuludur. Bize bir duâ öğretiniz, diye istirhâm edince; buyurdu ki: - O zaman, Ebü'l-Hasan'ı hatırınıza getiriniz! Bu söz, gelenlerin hoşlarına gitmedi. Yolda eşkıyâ, önlerine çıktı. Hepsinin mal ve metâlarını aldı. Yalnız, Ebü'l-Hasan-ı Harkânî hazretlerini hatırlayan...
  2. Günahkar Ağızdan Çıkan Dua

Günahkar Ağızdan Çıkan Dua

Bir kâfilede bulunan insanlar, Ebü'l-Hasan Harkânî hazretlerinin huzûruna gelip; -Yollar korkuludur. Bize bir duâ öğretiniz, diye istirhâm edince; buyurdu ki: - O zaman, Ebü'l-Hasan'ı hatırınıza getiriniz! Bu söz, gelenlerin hoşlarına gitmedi. Yolda eşkıyâ, önlerine çıktı. Hepsinin mal ve metâlarını aldı. Yalnız, Ebü'l-Hasan-ı Harkânî hazretlerini hatırlayan bir kimsenin malına zarar...
  3. Cehennem

Cehennem

Cehennem görmek sıkıntı ve zarurete, fısk ve günaha, küüfr ve gaflete, şer ve fesada, güven ve emniyet içinde olmamaya; Cehennemde yandığını görmek, ateşte olmayı gerektirecek söz ve fiillere, Cehennemin kapısından geri dönmek, büyük bir günahtan son andda dönmeye, Cehennem kapısını kapalı görmek, üzerinde ilahi rahmet ve mağfiretin haala devam ettiğine; Cehennem görmek dünyanın mansıp ve...
  4. günahkar

günahkar

Bak yüzüme bak yüzümee... Ağlıyorum görsene.. Görüpte beni sevsene.. Severken beni öpsene.. Ah öpsene... Ah ne olur, ah ne olur.. Özlüyorum görsene.. Görüpte benle kalsana.. Durmadan beni sevsene.. Ah...

Sayfayı Paylaş