gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Günce Koral Adın Aşk Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Günce Koral Adın Aşk Şarkı Sözü bilen var mı............. Selam kızlar Günce Koral Adın Aşk Şarkı Sözleri acil tarafından lazım bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Günce Koral Adın Aşk Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce Koral Koz Şarkı Sözü

Günce Koral Koz Şarkı Sözü

Günce Koral Koz Şarkı Sözü Merhaba hanımlar benim ricam olacak Günce Koral Koz Şarkı Sözlerini istiyorum sizden acaba bilen var mı koz şarkısını
  2. Günce koral ilaç şarkı sözleri

Günce koral ilaç şarkı sözleri

Günce koral ilaç şarkı sözleri lazım bana acil hemde lütfen bilmiyoruz yok felan demeyin.
  3. Günce koral hayat aşktan geçer şarkı sözleri

Günce koral hayat aşktan geçer şarkı sözleri

Günce koral hayat aşktan geçer şarkı sözleri Merhaba hanımlar Günce koral hayat aşktan geçer şarkı sözlerini bilen var mı acaba aranızda
  4. Günce Koral Hayat Aşktan Geçer Şarkısının Sözleri

Günce Koral Hayat Aşktan Geçer Şarkısının Sözleri

günce koral hayat aşktan geçer günce koral hayat aşktan geçer sözleri Yeni parlamaya başlayan genç şarkıcılardan Günce Koral'ın seslendirdiği Hayat Aşktan Geçer şarkısının sözlerini merak edenler için paylaşmak istiyoruz melekler :) Birşeyler var aramızda Adını hala koyamasamda İçimde bir telaş Hissetmek için yaklaş Bir bakışınla tutuşur tenim Kaç ezber bozar gözlerim İçimde bir telaş...
  5. Günce Koral Adın Aşk Şarkısı Sözleri

Günce Koral Adın Aşk Şarkısı Sözleri

günce koral adın aşk sözleri günce koral adın aşk günce koral adın aşk şarkısı sözleri İlk albümünü 2003 yılında çıkaran Günce Koral'ın son albümü Hayat Aşktan Geçer'de yer alan Adın Aşk adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Tanışmamız kışın en beyazı En uzun gece dedikleri Yüzüme değdi cennet kokusu Tarihsiz ve tarifsiz aşk omuzlarıma kondu Duyduğum en güzel...

Sayfayı Paylaş