gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

gunde 15 kez yemek yiyoo ama...

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

21 yaşındaki üniversite öğrencisi Lizzie Velasquez, her onbeş dakikada bir yemek yemesine rağmen, hala sadece 25 kilogram ağırlığında. Lizzie'nin rahatsızlığının dünyada sadece üç benzerinin görüldüğünü söyleyen uzmanlar, bu rahatsızlığı yüzünden günde 60 kez civarı birşeyler yiyen genç kızın kilo alamadığını belirtiyorlar.

bundan sonra hiç birinizden zayıflıcam lafı duymucam zıplatmayın benim sinirlermi bakın ya asagıdakı kızcagıza yıyomuşş ama kılo aolamıyomuss pöööfff çok üzüldüm ya a:S:s

[​IMG][​IMG]

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    off bacaklara bakın yaaa kıyamam yazıqq allah yardımcısı olur ınş. ölmemişte bebeklikten beri böle bı rahatsızlıkla büyümüş öldümeyen allah öldürmüyo işte..

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] şu allahın işine 2 yaşındaki çocuga bak bidee zor wallahi zorr..

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    haline şükretmeyi bilmiyoruz

5. axigirl

axigirl Forum Okuru

AllaH yaRDimCisi oLsun ...

6. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Değnek gibi ya:S allah şifa versin kıza yazık. Dalga bile geçiyorlardır bu kızlar. Üüzldüm vallla

gunde 15 kez yemek yiyoo ama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 gunde eınsteın olun:):):)

7 gunde eınsteın olun:):):)

7 GÜN BUNLARI YAPIN, ZEKANIZ PARLASIN! Hangimiz bir gün yataktan kalkıp da daha akıllı olduğumuzu görmek istemeyiz ki? Bu dilek her ne kadar ütopik olarak görülse de bir bilim adamının yöntemi, 1 hafta gibi kısa bir sürede, zekayı yüzde 40 oranında artırmanın mümkün olduğunu ortaya koydu. Beynin herhangi bir kas gibi olduğunu ve egzersizlerle güçlenebileceğini öne süren İskoçya’daki...
  2. heniz 15 aylık ama 15 inde yaşlanıp ölcek

heniz 15 aylık ama 15 inde yaşlanıp ölcek

güncellenme zamanı 09.13 | 5.5.2008 büyük halleri için üzerine tıklayın Henüz 15 aylık ama 13’ünde yaşlanıp ölecek! Hızlı yaşlanma hastalığına yakalanan 15 aylık Zach için tıp dünyası seferber oldu. Bir yılda 7 yıl birden yaşlandıran hastalığa çare bulunmazsa Zach 13’ünde 91 yaşına gelmiş gibi ölecek ABD’nin Lexington kentinde yaşayan Pickard çifti, 6 Ocak...
  3. Gunde en az 15 dk gulun

Gunde en az 15 dk gulun

Gülmenin sağlık için yararlı olduğu hep söylenir. Son yapılan araştırmalar günde en az 15 dakika gülmenin kalp için çok yararlı olduğunu doğruluyor. Kahkaha atmak, kan damarlarını genişletiyor, kan dolaşımını hızlandırıyor. Ancak uzmanlar bunun nedenini henüz belirleyebilmiş değil. Stresin kalbe kan akışını sınırladığı, damarları sıkıştırdığıysa daha önce birçok araştırmayla kanıtlanmıştı. Bu...
  4. şipşak 15 dakikada hazırlanabilecek pratik yemek tarifleri

şipşak 15 dakikada hazırlanabilecek pratik yemek tarifleri

Ben çalışıyorum ve sık sık hazır yemek yiyoruz, bu iyi olmuyor. Acaba diyorum şöyle 15 dakikada hazırlanabilecek pratik yemek tarifleriniz varmıdır?
  5. hamılelık kac gunde bellı olur ?

hamılelık kac gunde bellı olur ?

evet anneler, anne adayları, anne olmaya hazırlananlar. Sımdı bıze yardımcı olursanız cok sevınırım ..

Sayfayı Paylaş