gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Güne dua ile başla tansiyonun düşmesine yardımcı ol

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

tansiyon için dua tansiyon duası için okunacak dua bebeğin düşmemesi rüyada düşmesi Dünyaca ünlü Türk cerrahı Dr Mehmet Öz; 'Dua etmek insani iyileştirir. Ben inançlı biriyim. Her ameliyatımda mutlaka dua ederim. Bence duanın meditasyon, şifa gibi, iyileştirici özelliği var. Ameliyat sonrası hastalarıma da mutlaka dua ettiriyorum. Bunun sağlıklarına çabuk kavuşmalarında müthiş bir etkisi var' diyor.
    Dindar insanların kalp hastalığı ve kanserden ölme ihtimali yüzde 40 daha az. Dindarlar daha seyrek depresyon yaşıyor, depresyona girince de daha çabuk düzeliyorlar. Güne dua etmekle başlamak, tansiyonun düşmesine yardımcı oluyor.

Müslümanların bu zor günlerinde dua silahımızı kuşanalım . Bir dua edelim.Yürekten aminler arasında bir dua.Sonra yalvaralım o mühür sahibine.Ve O'ndan yardım isteyelim.

Bir selam verelim.Bir salavat getirelim…Ve ne yaparsak yapalım Allah için yapalım.Bir gül yetiştirelim.Bir Bilal olalım ve göğsümüzde taş yeşertelim….Bir Sümeyye olalım ve kalbimizde ağırlayalım acımasız mızrakları.

Ellerimizi açalım ve kalpten isteyelim Sevgililer Sevgilisinden... Aşkın
    sahibinden kaybettiğimiz aşkımızı isteyelim...isteyelim ki versin... Biliriz ki O' Kullarını korur ve gözetir yeter ki kulları O'nu ansın ve Dua Etsin...
    Ve güle, onun kokusunu veren Rab'be biraz daha yaklaşalım.

Dünya bir deniz olsa idi İslam kayık,Dualarımız ise küreklerimiz olurdu kutlu limana ulaşmak için
    Gıyabında dua,içlice dua…Biz değilmiyiz en ıssız fırtınalarda dahi sabırla yanaşan dua limanlarına…ve bu kutlu limanda O sevgililer sevgilisine yalvaran biz değil miyiz?
    alıntı

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Güne dua ile başla tansiyonun düşmesine yardımcı ol
    emeğine sağlık cnm

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Güne dua ile başla tansiyonun düşmesine yardımcı ol

emeğine sağlık

Güne dua ile başla tansiyonun düşmesine yardımcı ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tansiyon baş ağrısı yaparmı

Tansiyon baş ağrısı yaparmı

tansiyon baş ağrısı yüksek tansiyon baş ağrısı yaparmı yaparmı düşüklüğü tansiyon baş ağrısı yaparmı Tansiyon hastalarını yakından ilgilendirecek bilgilere yer verdik bu yazımızda... Evet Melek'ler, tansiyon baş ağrısı yapar mı? Buyrun öğrenelim:) Uzmanlar yüksek tansiyonun baş ağrısı burun kanaması halsizlik nefes darlığı gibi rahatsızlıklara yol açtığının bilindiğini ancak...
  2. Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu...
  3. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  4. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş