gebe
  1. destones

destones Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

günlük burç yorumları..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında destones tarafından paylaşıldı.

merhaba.siteniz bir süre önce yenilendi.daha önce ana sayfada sağ tarafta günlük burç yorumları vardı.hergün ilgiyle takip ediyordum.çok gerçekçi yorumlardı.ama artık sitenizde günlük burç yorumları göremiyorum.böyle bi köşeniz yokmu artık.iremsu yazıyordu sanırım.yada ben mi ulaşamıyorum?yardımcı olurmusunuz tşkler..

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba arkadaşım günlük burç yorumalrına BURDAN ulaşabilrisiniz
    umarım yardımcı olmuşumdur size :)

günlük burç yorumları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 Kasım Günlük Burç  Yorumları

2 Kasım Günlük Burç Yorumları

Evett melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 2 Kasım burç yorumlarınız :tik: KOÇ Sevgili Koçlar bugün, sözel ifadenizin en etkili olduğu alan, ilişkinizle alakalı konulardır. Aslında paylaşımdan yanasınızdır. Ancak minicik bir olayda...
  2. 15 Kasım Günlük Burç Yorumları

15 Kasım Günlük Burç Yorumları

Haftanın son gününde burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 15 Kasım Günlük burç yorumları :tik: KOÇ Güne çok iyimser başlamak için nedenleriniz var. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ama ev ortamında huzur bulmakta gecikmeyeceksiniz. Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da sorumlu...
  3. 18 Kasım Günlük Burç Yorumları

18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Günlük burcunuzu merak ediyorsanız okumadan güne başlamam diyorsanız 18 Kasım Günlük Burç Yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, eşiniz ile kariyeriniz arasında kalabilirsiniz. Kariyer sorumluluklarınız ağır basacak gibi görünüyor. Kariyerinizde güç savaşları yaşayabilir, maddi konularda ise yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hiç ummadığınız bir yerden, haberiniz olmadan belki de gizli kalmak...
  4. 11 Aralık Günlük BUrç Yorumları

11 Aralık Günlük BUrç Yorumları

Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 11 Aralık burç yorumlarınız :ehi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Ortalıklarınız ve evliliğiniz açısından önemli günler söz onuzu. Öncelikle tüm ilişkilerinizde sizi zorlayan gelişmeleri...
  5. 29 nisan Günlük burç yorumları

29 nisan Günlük burç yorumları

Sevgili Melek'ler bugün sizleri neler mi bekliyor? okuyun ve hep birlikte görelim...

Sayfayı Paylaş